ŽÁRLIVOST U KOČKY Směs 30 ml - Bachovy květové esence

ŽÁRLIVOST U KOČKY Směs 30 ml - Bachovy květové esence

NESKLADUJEME, JEN ČERSTVÉ

Bachovy květové esence ve směsi, pokrývající projevy žárlivosti u kočky.

253 Kč s DPH

EAN:

Dostupnost: Skladem

Výrobce: bachovy-esence.com

ŽÁRLIVOST U KOČKY

30 ml směs ve skleněné lahvičce s kapátkem. Vyrobeno z originálních Bachových esencí. Vyrábí Pavla Kukalová, bachovy-esence.com, Písek.Uchovávejte dobře uzavřené. K okamžitému použití.

Rodinné změny, přehodnocení žebříčku hodnost u členů rodiny, přistěhování nového partnera nebo nový pes či kočka v rodině - to vše může vyvolat u kočky dosud neprojevenou emoci - žárlivost. Nikdy však nezapomínejte, že kočka je velmi svobodné zvíře. Proto buďte pozorní a soudní v hodnocení jejího chování, řadu nepříjemností totiž přináší teritoriální chování kočky a její strach a úzkost.

Směs obsahuje:

Walnut - přechod k novému životu
Star of Bethlehem - dramatická změna a zkušenost v životě kočky
Heather - musí být ústředním bodem, což se změnilo
Holly - k potlačení agresivity
Hořec - důvěra, pozitivní energie

Směs je připravená dle poznatků zvířecí psycholožky Marion Brehmer, Gregory Vlamise a psycholožky Helen Grahamové. Všichni patří k předním odborníkům na Bachovy květové esence.

 

 

 

Nový komentář

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Předvolby soukromí

Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení