BACHOVY KVĚTOVÉ ESENCE

Bachovy květové esence

Přírodní kosmetika

SMUTEK U PSA Směs 30 ml - Bachovy květové esence

SMUTEK U PSA Směs 30 ml - Bachovy květové esence

NESKLADUJEME, JEN ČERSTVÉ

Směs určená pro smutek a žal u psa. Po smrti majitele, při velkých změnách u dospělého psa, např. změna prostředí, odchod dětí z domu, úmrtí psího druha apod.

  • Cena: 245 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

Výrobce: bachovy-esence.com

SMUTEK U PSA - směs Bachových květových esencí 30 ml

Osvědčená kombinace Bachových květů, která se zaměřuje na potíže psa při velkých životních změnách: úmrtí či změna majitele, změna prostředí, pobyt v psím hotelu či v psím útulku, smrt zvířecího druha, odchod příslušníků rodiny (a tedy smečky) z domu, stav po nemoci či po úrazu apod.

Složení: Bachovy květové esence Nelsons, kojenecká voda, lékárenský alkohol 6 kapek

Poučení: Směs je již připravena k užívání a dále se neředí. Lahvičku nevystavujte slunci, neskladujte u zdroje tepla a v blízkosti elektromagnetického pole. Zabraňte kontaminaci kapátka např. stykem se sliznicí či pokládáním mimo lahvičku. Před použitím vždy lahvičku protřepejte (dynamizace). Lahvička je opatřena štítkem s datem výroby a informací o obsahu a způsobu podávání. Bachovy květové esence nejsou náhradou kvalitní veterinární péče a řádných chovatelských podmínek.

Dávkování: Minimální dávka je 4x denně 4 kapky. Nelze nahradit jednorázovým podáním, je nutno podávat průběžně během dne. Pokud nejsme přes den doma a nemůžeme takové podání kapek zvířeti zajistit, zvolíme alternativní způsob podání. Ráno před odchodem podáme zvířeti 4 kapky směsi a do misky s vodou nakapeme dvě dávky, tj. 8 kapek směsi. Po příchodu z práce zvířátku podáme 4 kapky a další 4 kapky podáme před spaním. Pokud kapeme častěji, tím lépe. Lahvičku vždy před použitím protřepeme. Můžeme podat na dlani, na piškotu či na granuli.

Upozornění: Bachovy květové esence jsou velmi jemnou metodou léčby. Dobrého výsledku tedy dosáhneme pouze pravidelným podáváním bez vynechání!!!!! Výsledky jsou individuální. Některé zvíře reaguje brzy po podání, u jiného trvá šest až osm týdnů, než se stav zlepší. Trpělivost a pozorování i dílčích úspěchů je proto důležité. Pro řádný výběr esencí je nutné správně posoudit, co je skutečnou příčinou nepříjemného chování zvířete. Např. agrese nemusí být nutně v povaze zvířete, ale může být pouze důsledkem strachu, úzkosti a paniky. Jenom chovatel zvířete dokáže posoudit, jaký problém zvíře má a co je jeho příčinou. Vždy se ujistěte, zda zvíře netrpí bolestí a není nemocné. Je pouze na vaší soudnosti a odpovědnosti, jak jeho emoce a pohnutky vyhodnotíte. Teprve na tomto základě je možné dobře vybrat jednotlivé esence do směsi pro vaše zvířátko či směs připravenou na konkrétní problém.

truchlení po pánovy

Dpbrý den, jak se tento přípravek dávkuje? Děkuji
Odpověď 28.01.2018 18:19:38

Neustálé knuceni

Dobry den, mam štěňátko staffbula 3,5 měsíce, které neustále knuci, od 1. dne co ji mame doma a to především v naši přítomnosti i v případě, ze nám sedí na klíně, vyžaduje si neustále pozornost nebo jen kdyz de trosku nudí, například čekání na výtah, žádné doporucene triky nezabiraji, je možné toto odbourat pomoci esenci?
Odpověď 13.03.2017 21:40:06

RE: Neustálé knucení

Dobrý večer, je to ještě velmi malé štěňátko. Je jako miminko, které se pomalu učí. Dle Vaše skromného popisu můžeme ovlivnit sebevědomí, netrpělivost... směs: Aspen, Mimulus, Heather, Larch, Walnut, Impatiens, Vervain.
Odpověď 13.03.2017 21:56:55

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info