SMUTEK U PSA Směs 30 ml - Bachovy květové esence

SMUTEK U PSA Směs 30 ml - Bachovy květové esence

NESKLADUJEME, JEN ČERSTVÉ

Směs určená pro smutek a žal u psa. Po smrti majitele, při velkých změnách u dospělého psa, např. změna prostředí, odchod dětí z domu, úmrtí psího druha apod.

253 Kč s DPH

EAN:

Dostupnost: Není skladem

Výrobce: bachovy-esence.com

SMUTEK U PSA - směs Bachových květových esencí 30 ml

Osvědčená kombinace Bachových květů, která se zaměřuje na potíže psa při velkých životních změnách: úmrtí či změna majitele, změna prostředí, pobyt v psím hotelu či v psím útulku, smrt zvířecího druha, odchod příslušníků rodiny (a tedy smečky) z domu, stav po nemoci či po úrazu apod.

Složení: Bachovy květové esence Nelsons, kojenecká voda, lékárenský alkohol 6 kapek

Poučení: Směs je již připravena k užívání a dále se neředí. Lahvičku nevystavujte slunci, neskladujte u zdroje tepla a v blízkosti elektromagnetického pole. Zabraňte kontaminaci kapátka např. stykem se sliznicí či pokládáním mimo lahvičku. Před použitím vždy lahvičku protřepejte (dynamizace). Lahvička je opatřena štítkem s datem výroby a informací o obsahu a způsobu podávání. Bachovy květové esence nejsou náhradou kvalitní veterinární péče a řádných chovatelských podmínek.

Dávkování: Minimální dávka je 4x denně 4 kapky. Nelze nahradit jednorázovým podáním, je nutno podávat průběžně během dne. Pokud nejsme přes den doma a nemůžeme takové podání kapek zvířeti zajistit, zvolíme alternativní způsob podání. Ráno před odchodem podáme zvířeti 4 kapky směsi a do misky s vodou nakapeme dvě dávky, tj. 8 kapek směsi. Po příchodu z práce zvířátku podáme 4 kapky a další 4 kapky podáme před spaním. Pokud kapeme častěji, tím lépe. Lahvičku vždy před použitím protřepeme. Můžeme podat na dlani, na piškotu či na granuli.

Upozornění: Bachovy květové esence jsou velmi jemnou metodou léčby. Dobrého výsledku tedy dosáhneme pouze pravidelným podáváním bez vynechání!!!!! Výsledky jsou individuální. Některé zvíře reaguje brzy po podání, u jiného trvá šest až osm týdnů, než se stav zlepší. Trpělivost a pozorování i dílčích úspěchů je proto důležité. Pro řádný výběr esencí je nutné správně posoudit, co je skutečnou příčinou nepříjemného chování zvířete. Např. agrese nemusí být nutně v povaze zvířete, ale může být pouze důsledkem strachu, úzkosti a paniky. Jenom chovatel zvířete dokáže posoudit, jaký problém zvíře má a co je jeho příčinou. Vždy se ujistěte, zda zvíře netrpí bolestí a není nemocné. Je pouze na vaší soudnosti a odpovědnosti, jak jeho emoce a pohnutky vyhodnotíte. Teprve na tomto základě je možné dobře vybrat jednotlivé esence do směsi pro vaše zvířátko či směs připravenou na konkrétní problém.

truchlení po pánovy

CZ

Andrea, 28.01.2018 18:19:38

Dpbrý den, jak se tento přípravek dávkuje? Děkuji

Re: truchlení po pánovy

CZ

PAVLA, 01.02.2019 09:44:25

Dobrý den, u produktu je to popsáno - minimum je 4x denně 4 kapky. K produktu dostanete letáček s podrobným návodem, jak kapky používat. Často si totiž musíme poradit trochu jinak, protože chodíme do práce a do školy a pes je hodně času doma sám. V návodu tak máte vysvětleno, jak postupovat.

Neustálé knuceni

CZ

Dagmar, 13.03.2017 21:40:06

Dobry den, mam štěňátko staffbula 3,5 měsíce, které neustále knuci, od 1. dne co ji mame doma a to především v naši přítomnosti i v případě, ze nám sedí na klíně, vyžaduje si neustále pozornost nebo jen kdyz de trosku nudí, například čekání na výtah, žádné doporucene triky nezabiraji, je možné toto odbourat pomoci esenci?

RE: Neustálé knucení

CZ

PAVLA, 13.03.2017 21:56:55

Dobrý večer, je to ještě velmi malé štěňátko. Je jako miminko, které se pomalu učí. Dle Vaše skromného popisu můžeme ovlivnit sebevědomí, netrpělivost... směs: Aspen, Mimulus, Heather, Larch, Walnut, Impatiens, Vervain.

Nový komentář

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Předvolby soukromí

Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení