AGRESE ZE STRACHU Směs 30 ml - Bachovy květové esence

AGRESE ZE STRACHU Směs 30 ml - Bachovy květové esence

NESKLADUJEME, JEN ČERSTVÉ

Směs Bachových esencí zaměřená na agresivitu zvířete, způsobenou jeho strachem. Podle zvířecí psycholožky Marion Brehmer.

253 Kč s DPH

EAN:

Dostupnost: Skladem

Výrobce: bachovy-esence.com

AGRESE ZE STRACHU U PSA - směs Bachových květových esencí 30 ml

Osvědčená kombinace Bachových květů, která se zaměřuje na agresi způsobenou strachem, kdy se pes cítí ohrožen a nejistý a své emoce řeší útokem. Tento může být směrován jak vůči ostatním psům, tak vůči lidem. Směs doporučuje známá psí psycholožka a specialistka na Bachovu květovou terapii pro psí duši Marion Brehmer.

Složení: Bachovy květové esence Nelsons, kojenecká voda, lékárenský alkohol 6 kapek

Poučení: Směs je již připravena k užívání a dále se neředí. Lahvičku nevystavujte slunci, neskladujte u zdroje tepla a v blízkosti elektromagnetického pole. Zabraňte kontaminaci kapátka např. stykem se sliznicí či pokládáním mimo lahvičku. Před použitím vždy lahvičku protřepejte (dynamizace). Lahvička je opatřena štítkem s datem výroby a informací o obsahu a způsobu podávání. Bachovy květové esence nejsou náhradou kvalitní veterinární péče a řádných chovatelských podmínek.

Dávkování: Minimální dávka je 4x denně 4 kapky. Nelze nahradit jednorázovým podáním, je nutno podávat průběžně během dne. Pokud nejsme přes den doma a nemůžeme takové podání kapek zvířeti zajistit, zvolíme alternativní způsob podání. Ráno před odchodem podáme zvířeti 4 kapky směsi a do misky s vodou nakapeme dvě dávky, tj. 8 kapek směsi. Po příchodu z práce zvířátku podáme 4 kapky a další 4 kapky podáme před spaním. Pokud kapeme častěji, tím lépe. Lahvičku vždy před použitím protřepeme. Můžeme podat na dlani, na piškotu či na granuli.

Upozornění: Bachovy květové esence jsou velmi jemnou metodou léčby. Dobrého výsledku tedy dosáhneme pouze pravidelným podáváním bez vynechání!!!!! Výsledky jsou individuální. Některé zvíře reaguje brzy po podání, u jiného trvá šest až osm týdnů, než se stav zlepší. Trpělivost a pozorování i dílčích úspěchů je proto důležité. Pro řádný výběr esencí je nutné správně posoudit, co je skutečnou příčinou nepříjemného chování zvířete. Např. agrese nemusí být nutně v povaze zvířete, ale může být pouze důsledkem strachu, úzkosti a paniky. Jenom chovatel zvířete dokáže posoudit, jaký problém zvíře má a co je jeho příčinou. Vždy se ujistěte, zda zvíře netrpí bolestí a není nemocné. Je pouze na vaší soudnosti a odpovědnosti, jak jeho emoce a pohnutky vyhodnotíte. Teprve na tomto základě je možné dobře vybrat jednotlivé esence do směsi pro vaše zvířátko či směs připravenou na konkrétní problém.

Strach z veteriny

CZ

Jarmila, 25.02.2021 19:59:43

Dobrý večer, prosím o radu, mám přes dva roky pejska z útulku, tam byl půl roku, předtím zřejmě v osadě. Když jsem si ho přivezla, bál se každého dotyku, dodnes když ho pohladím sebou škubne, nesnáší aby na něj sahali cizí lidé. Včera jsme byli u veterináře na očkování a byl tak agresivní, že vyjel i po mě, paní doktorka se k němu nemohla ani přiblížit. Za 4 týdny půjde na další injekci, tak jsem chtěla poprosit o radu, co by mu pomohlo, aby nebyl tak strašně vystresovaný. Děkuji moc

Re: Strach z veteriny

CZ

PAVLA, 26.02.2021 00:06:21

Dobrý večer, trauma, které má pejsek za sebou, se určitě časem díky vaší láskyplné péči spraví. Bachovky můžou jedině pomoci. Přímo před návštěvou veteriny bych doporučila Krizovou esenci Rescue Remedy. Pro dlouhodobější užívání směs esencí STRACH U PSA, která obsahuje všechny Bachovky, které jsou pro vašeho pejska důležité. S pozdravem Pavla

Re: Re: Strach z veteriny

CZ

Veronika, 07.03.2021 21:39:54

Dobrý den, doporučujete Rescue Remedy, tedy není nutné kupovat Rescue pro zvířata? Naše fena se po očkování na veterině také bojí, posledně se dokonce ohnala po paní veterinářce. Jak dlouho dopředu bych jí Rescue měla podávat? Děkuji, Veronika

Re: Re: Re: Strach z veteriny

CZ

PAVLA, 08.03.2021 23:43:40

Je jedno, kterou krizovou esenci ve žlutém balení vyberete. Pro děti a zvířata jsou vždy bez alkoholu. 20 ml a 10 ml Krizová esence Rescue Remedy jsou buď s alkoholem nebo bez alkoholu, totéž sprej denní. Je to tatáž směs esencí, jen v balení takovém, abyste věděli, že můžete podávat i zvířatům či dětem. Během dne ošetření kapejte intenzivně, třeba každých deset minut. Tak den dva předem 4x denně 4 kapky.

Agrese ze strchu

CZ

Katka, 04.08.2014 13:38:30

Moje dvouletá fenka borderkolie začala být při strachu agresivní. Vrčela, cenila zuby a začala dětem vyjíždět po rukách. Kapky používám necelé 4 týdny spolu s kapkami proti strachu. Je opravdu klidnější a zdá se, že strach zvládá mnohem lépe. Zavrčí, ale přestala na děti vyjíždět. Opravdu doporučuji. Katka

Re: Agrese ze strchu

CZ

PAVLA, 04.11.2015 08:55:36

Ano, kapky fungují. Záleží jen na výběru, tedy jak majitel zvířátka jeho chování vyhodnotí. Každým projevem nám pes, kočka, koník či jiné zvíře něco sdělují, vypovídají o sobě a svém prožitku: já se bojím o sebe, já se bojím o tebe, já tady hlídám - tady je to moje a jsem tu šéf, je mi smutno samotnému, nechci tu být zavřený, mám strach z tohoto zvuku, chci si hrát, nudím se..... je to jejich řeč a musíme jim naslouchat, pokud chceme hezký vztah. Co pes, to povaha, je to stejné jako u nás lidí.

Nový komentář

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Předvolby soukromí

Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení