BACHOVY KVĚTOVÉ ESENCE

Bachovy květové esence

Přírodní kosmetika

AGRESE ZE STRACHU Směs 30 ml - Bachovy květové esence

AGRESE ZE STRACHU Směs 30 ml - Bachovy květové esence

NESKLADUJEME, JEN ČERSTVÉ

Směs Bachových esencí zaměřená na agresivitu zvířete, způsobenou jeho strachem. Podle zvířecí psycholožky Marion Brehmer.

  • Cena: 245 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

Výrobce: bachovy-esence.com

AGRESE ZE STRACHU U PSA - směs Bachových květových esencí 30 ml

Osvědčená kombinace Bachových květů, která se zaměřuje na agresi způsobenou strachem, kdy se pes cítí ohrožen a nejistý a své emoce řeší útokem. Tento může být směrován jak vůči ostatním psům, tak vůči lidem. Směs doporučuje známá psí psycholožka a specialistka na Bachovu květovou terapii pro psí duši Marion Brehmer.

Složení: Bachovy květové esence Nelsons, kojenecká voda, lékárenský alkohol 6 kapek

Poučení: Směs je již připravena k užívání a dále se neředí. Lahvičku nevystavujte slunci, neskladujte u zdroje tepla a v blízkosti elektromagnetického pole. Zabraňte kontaminaci kapátka např. stykem se sliznicí či pokládáním mimo lahvičku. Před použitím vždy lahvičku protřepejte (dynamizace). Lahvička je opatřena štítkem s datem výroby a informací o obsahu a způsobu podávání. Bachovy květové esence nejsou náhradou kvalitní veterinární péče a řádných chovatelských podmínek.

Dávkování: Minimální dávka je 4x denně 4 kapky. Nelze nahradit jednorázovým podáním, je nutno podávat průběžně během dne. Pokud nejsme přes den doma a nemůžeme takové podání kapek zvířeti zajistit, zvolíme alternativní způsob podání. Ráno před odchodem podáme zvířeti 4 kapky směsi a do misky s vodou nakapeme dvě dávky, tj. 8 kapek směsi. Po příchodu z práce zvířátku podáme 4 kapky a další 4 kapky podáme před spaním. Pokud kapeme častěji, tím lépe. Lahvičku vždy před použitím protřepeme. Můžeme podat na dlani, na piškotu či na granuli.

Upozornění: Bachovy květové esence jsou velmi jemnou metodou léčby. Dobrého výsledku tedy dosáhneme pouze pravidelným podáváním bez vynechání!!!!! Výsledky jsou individuální. Některé zvíře reaguje brzy po podání, u jiného trvá šest až osm týdnů, než se stav zlepší. Trpělivost a pozorování i dílčích úspěchů je proto důležité. Pro řádný výběr esencí je nutné správně posoudit, co je skutečnou příčinou nepříjemného chování zvířete. Např. agrese nemusí být nutně v povaze zvířete, ale může být pouze důsledkem strachu, úzkosti a paniky. Jenom chovatel zvířete dokáže posoudit, jaký problém zvíře má a co je jeho příčinou. Vždy se ujistěte, zda zvíře netrpí bolestí a není nemocné. Je pouze na vaší soudnosti a odpovědnosti, jak jeho emoce a pohnutky vyhodnotíte. Teprve na tomto základě je možné dobře vybrat jednotlivé esence do směsi pro vaše zvířátko či směs připravenou na konkrétní problém.

Agrese ze strchu

Moje dvouletá fenka borderkolie začala být při strachu agresivní. Vrčela, cenila zuby a začala dětem vyjíždět po rukách. Kapky používám necelé 4 týdny spolu s kapkami proti strachu. Je opravdu klidnější a zdá se, že strach zvládá mnohem lépe. Zavrčí, ale přestala na děti vyjíždět. Opravdu doporučuji. Katka
Odpověď 04.08.2014 13:38:30

Re: Agrese ze strchu

Ano, kapky fungují. Záleží jen na výběru, tedy jak majitel zvířátka jeho chování vyhodnotí. Každým projevem nám pes, kočka, koník či jiné zvíře něco sdělují, vypovídají o sobě a svém prožitku: já se bojím o sebe, já se bojím o tebe, já tady hlídám - tady je to moje a jsem tu šéf, je mi smutno samotnému, nechci tu být zavřený, mám strach z tohoto zvuku, chci si hrát, nudím se..... je to jejich řeč a musíme jim naslouchat, pokud chceme hezký vztah. Co pes, to povaha, je to stejné jako u nás lidí.
Odpověď 04.11.2015 08:55:36

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info