AGRESE ZE STRACHU Směs 30 ml - Bachovy květové esence

AGRESE ZE STRACHU Směs 30 ml - Bachovy květové esence

NESKLADUJEME, JEN ČERSTVÉ

Směs Bachových esencí zaměřená na agresivitu zvířete, způsobenou jeho strachem. Podle zvířecí psycholožky Marion Brehmer.

253 Kč s DPH

EAN:

Dostupnost: Skladem

Výrobce: bachovy-esence.com

AGRESE ZE STRACHU U PSA - směs Bachových květových esencí 30 ml

Osvědčená kombinace Bachových květů, která se zaměřuje na agresi způsobenou strachem, kdy se pes cítí ohrožen a nejistý a své emoce řeší útokem. Tento může být směrován jak vůči ostatním psům, tak vůči lidem. Směs doporučuje známá psí psycholožka a specialistka na Bachovu květovou terapii pro psí duši Marion Brehmer.

Složení: Bachovy květové esence Nelsons, kojenecká voda, lékárenský alkohol 6 kapek

Poučení: Směs je již připravena k užívání a dále se neředí. Lahvičku nevystavujte slunci, neskladujte u zdroje tepla a v blízkosti elektromagnetického pole. Zabraňte kontaminaci kapátka např. stykem se sliznicí či pokládáním mimo lahvičku. Před použitím vždy lahvičku protřepejte (dynamizace). Lahvička je opatřena štítkem s datem výroby a informací o obsahu a způsobu podávání. Bachovy květové esence nejsou náhradou kvalitní veterinární péče a řádných chovatelských podmínek.

Dávkování: Minimální dávka je 4x denně 4 kapky. Nelze nahradit jednorázovým podáním, je nutno podávat průběžně během dne. Pokud nejsme přes den doma a nemůžeme takové podání kapek zvířeti zajistit, zvolíme alternativní způsob podání. Ráno před odchodem podáme zvířeti 4 kapky směsi a do misky s vodou nakapeme dvě dávky, tj. 8 kapek směsi. Po příchodu z práce zvířátku podáme 4 kapky a další 4 kapky podáme před spaním. Pokud kapeme častěji, tím lépe. Lahvičku vždy před použitím protřepeme. Můžeme podat na dlani, na piškotu či na granuli.

Upozornění: Bachovy květové esence jsou velmi jemnou metodou léčby. Dobrého výsledku tedy dosáhneme pouze pravidelným podáváním bez vynechání!!!!! Výsledky jsou individuální. Některé zvíře reaguje brzy po podání, u jiného trvá šest až osm týdnů, než se stav zlepší. Trpělivost a pozorování i dílčích úspěchů je proto důležité. Pro řádný výběr esencí je nutné správně posoudit, co je skutečnou příčinou nepříjemného chování zvířete. Např. agrese nemusí být nutně v povaze zvířete, ale může být pouze důsledkem strachu, úzkosti a paniky. Jenom chovatel zvířete dokáže posoudit, jaký problém zvíře má a co je jeho příčinou. Vždy se ujistěte, zda zvíře netrpí bolestí a není nemocné. Je pouze na vaší soudnosti a odpovědnosti, jak jeho emoce a pohnutky vyhodnotíte. Teprve na tomto základě je možné dobře vybrat jednotlivé esence do směsi pro vaše zvířátko či směs připravenou na konkrétní problém.

Agrese ze strchu

Katka, 04.08.2014 13:38:30

Moje dvouletá fenka borderkolie začala být při strachu agresivní. Vrčela, cenila zuby a začala dětem vyjíždět po rukách. Kapky používám necelé 4 týdny spolu s kapkami proti strachu. Je opravdu klidnější a zdá se, že strach zvládá mnohem lépe. Zavrčí, ale přestala na děti vyjíždět. Opravdu doporučuji. Katka

Re: Agrese ze strchu

PAVLA, 04.11.2015 08:55:36

Ano, kapky fungují. Záleží jen na výběru, tedy jak majitel zvířátka jeho chování vyhodnotí. Každým projevem nám pes, kočka, koník či jiné zvíře něco sdělují, vypovídají o sobě a svém prožitku: já se bojím o sebe, já se bojím o tebe, já tady hlídám - tady je to moje a jsem tu šéf, je mi smutno samotnému, nechci tu být zavřený, mám strach z tohoto zvuku, chci si hrát, nudím se..... je to jejich řeč a musíme jim naslouchat, pokud chceme hezký vztah. Co pes, to povaha, je to stejné jako u nás lidí.

Nový komentář

* (Povinné)

VOLEJTE 

724 821 700

K Vaší objednávce ZDARMA!

Bachovy květové esence

PODPORUJEME:

Bachovy esence

PODPORUJEME PROJEKT ADOPCE AFRICKÝCH DĚTÍ

"POŠLI ŠPUNTA DO ŠKOLY"

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info