AGRESE U PSA Směs 30 ml - Bachovy květové esence

AGRESE U PSA Směs 30 ml - Bachovy květové esence

NESKLADUJEME, JEN ČERSTVÉ

Směs doporučuje známá psí psycholožka a specialistka na Bachovu květovou terapii pro psí duši Marion Brehmer. Zmírňuje agresivní chování u psa.

245 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

AGRESE U PSA - směs Bachových květových esencí 30 ml

Osvědčená kombinace Bachových květů, která se zaměřuje na agresivní chování psa. Směs doporučuje známá psí psycholožka a specialistka na Bachovu květovou terapii pro psí duši Marion Brehmer.

Složení: Bachovy květové esence Nelsons, kojenecká voda, lékárenský alkohol 6 kapek

Poučení: Směs je již připravena k užívání a dále se neředí. Lahvičku nevystavujte slunci, neskladujte u zdroje tepla a v blízkosti elektromagnetického pole. Zabraňte kontaminaci kapátka např. stykem se sliznicí či pokládáním mimo lahvičku. Před použitím vždy lahvičku protřepejte (dynamizace). Lahvička je opatřena štítkem s datem výroby a informací o obsahu a způsobu podávání. Bachovy květové esence nejsou náhradou kvalitní veterinární péče a řádných chovatelských podmínek.

Dávkování: Minimální dávka je 4x denně 4 kapky. Nelze nahradit jednorázovým podáním, je nutno podávat průběžně během dne. Pokud nejsme přes den doma a nemůžeme takové podání kapek zvířeti zajistit, zvolíme alternativní způsob podání. Ráno před odchodem podáme zvířeti 4 kapky směsi a do misky s vodou nakapeme dvě dávky, tj. 8 kapek směsi. Po příchodu z práce zvířátku podáme 4 kapky a další 4 kapky podáme před spaním. Pokud kapeme častěji, tím lépe. Lahvičku vždy před použitím protřepeme. Můžeme podat na dlani, na piškotu či na granuli.

Upozornění: Bachovy květové esence jsou velmi jemnou metodou léčby. Dobrého výsledku tedy dosáhneme pouze pravidelným podáváním bez vynechání!!!!! Výsledky jsou individuální. Některé zvíře reaguje brzy po podání, u jiného trvá šest až osm týdnů, než se stav zlepší. Trpělivost a pozorování i dílčích úspěchů je proto důležité. Pro řádný výběr esencí je nutné správně posoudit, co je skutečnou příčinou nepříjemného chování zvířete. Např. agrese nemusí být nutně v povaze zvířete, ale může být pouze důsledkem strachu, úzkosti a paniky. Jenom chovatel zvířete dokáže posoudit, jaký problém zvíře má a co je jeho příčinou. Vždy se ujistěte, zda zvíře netrpí bolestí a není nemocné. Je pouze na vaší soudnosti a odpovědnosti, jak jeho emoce a pohnutky vyhodnotíte. Teprve na tomto základě je možné dobře vybrat jednotlivé esence do směsi pro vaše zvířátko či směs připravenou na konkrétní problém.

Strach z dětí

, 31.10.2016 20:41:03

Dobrý den, naše fenka má strach z dětí, zejména když je na vodítku, nemá možnost útěku nebo obejítí a hlavně když děti křičí nebo piští nebo utíkají, různě se točí, začne na ně vrčet a někdy i vyjede dost z ostra. Jde z ní pak hodně strach. Naopak tiché děti má ráda, olizuje je. Které kapky bychom měli použít? Nejsme si vědomi, že by jí někdy nějaké dítě ublížilo a jako malou jsme ji brávali do parků, na hřiště, kde výskyt dětí byl...

Re: Strach z dětí

, 01.11.2016 18:18:37

Dobrý večer, ano, toto vypadá jako projev strachu a paniky. Ani jste si nemuseli všimnout, že se "něco" stalo. Je to stejné jako u lidí, je tu nějaký spouštěcí moment. Takže je nutné zacílit na trauma, strach a paniku. Navrhuji směs: Star of Bethlehem, Mimulus, Rock Rose, Holly, Cherry Plum. Objednejte jako namíchanou směs.

Re: Re: Strach z dětí

, 02.11.2016 13:10:17

Dobrý den, kde tuhle směs najdu? Ráda bych si ji objednala. A jaké je dávkování? Děkuji.

Re: Re: Re: Strach z dětí

, 02.11.2016 13:45:15

Namíchaná směs na míru, esence vypíšete do poznámky při objednání. Dávkování je přímo na lahvičce (krátký návod). Ke kapičkám dostanete leták s informacemi. Minimální dávkování je 4x denně 4 kapičky. Čím častěji, tím lépe.

Dominance

, 29.10.2015 20:35:08

Dobrý den, ráda bych se zeptala. Náš téměř 1,5 roční pejsek - kluk, má asi několik potíží v jednom a nevím, které kapky přesně vybrat. Dospívá a snaží se často na sebe upozornit - okusováním, skákáním a venku se mnou přetahuje, kdo povede a kam. S tím souvisí poněkud divoké chování. Hodně hlasité projevy, vytí a kňučení, pokud se mu někdo nevěnu142je nebo odejde. Tak nevím, zda by byly vhodné na agresi nebo na štěkání. Děkuji velice, Petra

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info