PŘÍPRAVA NA ZKOUŠKY. Směs esencí 30 ml - Bachovy květové esence.

PŘÍPRAVA NA ZKOUŠKY. Směs esencí 30 ml - Bachovy květové esence.

NESKLADUJEME, JEN ČERSTVÉ

Osvědčená kombinace květů podle Mechthlild Scheffer, léčitelky a autorky knih o Bachově terapii, která může pomoci při stresu a potížích ve zkouškovém období.

276 Kč s DPH

EAN:

Dostupnost: Skladem

Řeším: PŘÍPRAVA NA ZKOUŠKY - směs Bachových květových esencí 30 ml

Bachova květová terapie je velice individuální a míchání směsí respektuje originální osobnost každého člověka. Přesto existují osvědčené kombinace Bachových esencí na určité emocionální stavy. Směs je připravena podle Mechthild Scheffer, praktikující léčitelky a autorky několika knih o Bachových esencích, která pokračuje v práci E. Bacha. Je učitelkou Bachova centra a reprezentantkou tohoto směru v německy mluvících zemích.

Kombinace na zkoušky

  • Gentian: proti ztrátě odvahy a pochybnostem
  • Elm: proti momentálnímu pocitu, že na situaci nestačíte
  • Clematis: pro lepší soustředění a proti duchovní nepřítomnosti
  • Larch: pro zlepšení vlastního sebevědomí
  • White Chestnut: pro lepší koncentraci

 

Dále doporučujeme minerální buněčné soli. MAG PHOS na problémy s učením a dlouhodobou pamětí.  Dále s trémou u zkoušek. KALI PHOS a FERR PHOS proti únavě a pro krátkodobou paměť. CALC PHOS při bolestech hlavy u studentů. Viz Směs č. 35 ZDE.

 

Nový komentář

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Předvolby soukromí

Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení