Řeším: KOUSÁNÍ NEHTŮ. Směs esencí 30 ml - Bachovy květové esence.

Řeším: KOUSÁNÍ NEHTŮ. Směs esencí 30 ml - Bachovy květové esence.

NESKLADUJEME, JEN ČERSTVÉ

Osvědčená kombinace květů podle Mechthild Scheffer, léčitelky a autorky knih o Bachově terapii, která může pomoci od nepříjemného zlozvyku kousání nehtů.

276 Kč s DPH

EAN:

Dostupnost: Skladem

Výrobce: bachovy-esence.com

Řeším: KOUSÁNÍ NEHTŮ - Směs Bachovy květové esence 30 ml

Bachova květová terapie je velice individuální a míchání směsí respektuje originální osobnost každého člověka. Přesto existují osvědčené kombinace, pokud je možné duševní stav jedince přisuzovat esencím této kombinace. Směs je připravena podle Mechthild Scheffer, praktikující léčitelky a autorky několika knih o Bachových esencích, která pokračovala v práci E. Bacha. Je učitelkou Bachova centra a reprezentantkou tohoto směru v německy mluvících zemích.

Směs proti kousání nehtů

  • Agrimony: kvůli potlačovaným vnitřních obavám a skrývanému napětí
  • Vine: proti bezpodmínečnému prosazování vlastní vůle
  • Pine: proti pocitům viny, které se objeví společně s přáním se prosadit

 

 

 

 

Dávkování

CZ

Simona, 11.03.2019 21:07:04

Dobrý den,jak dlouho podávat dítěti 2,5 roků. Děkuji

Re: Dávkování

CZ

PAVLA, 12.03.2019 06:53:30

Dobrý den, tak dlouho, jak bude třeba. Bachovy esence nejsou návykové, pokud tedy odvádějí dobrou práci a Vy u nich chcete zůstat, můžete bez obav. To samé platí, pokud se potíže vrátí - bez obav se obraťte k osvědčené směsi.Bachovy květy nemají vedlejší účinky, mohou nás ovlivnit pouze pozitivně.

Kojení, dávkování

CZ

Petra Navrátilová, 09.06.2018 22:10:10

Dobrý den, mohu užívat i při kojení? Jaké je dávkování a jak dlouho se berou? Děkuji

Kojení, dávkování

CZ

PAVLA, 10.06.2018 09:57:15

Dobrý den, doporučuji dobrat dvě lahvičky (odpovídá šesti až osmi týdnům užívání). Dávkování minimální 4x denně 4 kapky. Čím častěji, tím lépe. Ano, při kojení můžete bez obav kapky používat. S pozdravem Pavla

Jiný zlozvyk

CZ

Petra Duspivová, 28.10.2017 07:51:29

Dobrý den, chci se zeptat, zda jde tuto esenci použít, pokud dítě, jakmile usedne (nebo dokončí svou aktivitu) začne neustále pokašlávat. Nejde o klasické odkašlávání, ale takové to hmm, hmm, které při nemoci uvolňuje tlak v krku. Dcera je ale (krom alergie) zdravá. ...

Jiný zlozvyk

CZ

PAVLA, 28.10.2017 12:36:52

Dobrý den, především musíte vyloučit fyzickou příčinu lékařským vyšetřením - tj. dítě si sedne, dojde ke stlačení orgánů v těle apod. Ale mluvíte-li o "tlaku v krku", které chce dítě uvolnit, může být příčina samozřejmě psychická, ale i tady je třeba hledat příčiny. Každopádně tam vidím i jiné esence, např. Crab Apple a Chestnut Bud, takže se prosím na mne obraťte po emailu a najdeme spolu odpovídající složení směsi esencí.

Ano, tento přípravek může používat...

CZ

PAVLA, 25.03.2015 15:08:03

Ano, tento přípravek může používat i rok a půl staré dítě. Je ve formě kapiček a můžete mu je podávat ve šťávě či v čaji 4x denně 4 kapky.1002

Dobrý den, chtěla...

CZ

Martina Eisnerová, 25.03.2015 14:47:40

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat,zda tento přípravek může používat i rok a pul staré dítě. Děkuji Martina Eisnerová

Nový komentář

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Předvolby soukromí

Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení