STARÝ PEJSEK Směs 30 ml - Bachovy květové esence

STARÝ PEJSEK Směs 30 ml - Bachovy květové esence

NESKLADUJEME, JEN ČERSTVÉ

Starý pejsek bývá unavený a smutný. Bachovy esence ve směsi mu pomůžou získat zpět část ztracené energie a radost ze života.

253 Kč s DPH

EAN:

Dostupnost: Skladem

Výrobce: bachovy-esence.com

STARÝ PEJSEK - směs Bachových květových esencí 30 ml

Osvědčená kombinace Bachových květů, která se zaměřuje na potíže psa při velkých životních změnách, které jsou spojené se stářím - únava, bolesti kloubů, změny v rodině, ztráta vitality a chuti k jídlu a k pohybu. Vždy musíme vyloučit možnost, že je pes nemocný. 

Složení: Bachovy květové esence Nelsons, kojenecká voda, lékárenský alkohol 6 kapek

Poučení: Směs je již připravena k užívání a dále se neředí. Lahvičku nevystavujte slunci, neskladujte u zdroje tepla a v blízkosti elektromagnetického pole. Zabraňte kontaminaci kapátka např. stykem se sliznicí či pokládáním mimo lahvičku. Před použitím vždy lahvičku protřepejte (dynamizace). Lahvička je opatřena štítkem s datem výroby a informací o obsahu a způsobu podávání. Bachovy květové esence nejsou náhradou kvalitní veterinární péče a řádných chovatelských podmínek.

Dávkování: Minimální dávka je 4x denně 4 kapky. Nelze nahradit jednorázovým podáním, je nutno podávat průběžně během dne. Pokud nejsme přes den doma a nemůžeme takové podání kapek zvířeti zajistit, zvolíme alternativní způsob podání. Ráno před odchodem podáme zvířeti 4 kapky směsi a do misky s vodou nakapeme dvě dávky, tj. 8 kapek směsi. Po příchodu z práce zvířátku podáme 4 kapky a další 4 kapky podáme před spaním. Pokud kapeme častěji, tím lépe. Lahvičku vždy před použitím protřepeme. Můžeme podat na dlani, na piškotu či na granuli.

Upozornění: Bachovy květové esence jsou velmi jemnou metodou léčby. Dobrého výsledku tedy dosáhneme pouze pravidelným podáváním bez vynechání!!!!! Výsledky jsou individuální. Některé zvíře reaguje brzy po podání, u jiného trvá šest až osm týdnů, než se stav zlepší. Trpělivost a pozorování i dílčích úspěchů je proto důležité. Pro řádný výběr esencí je nutné správně posoudit, co je skutečnou příčinou nepříjemného chování zvířete. Např. agrese nemusí být nutně v povaze zvířete, ale může být pouze důsledkem strachu, úzkosti a paniky. Jenom chovatel zvířete dokáže posoudit, jaký problém zvíře má a co je jeho příčinou. Vždy se ujistěte, zda zvíře netrpí bolestí a není nemocné. Je pouze na vaší soudnosti a odpovědnosti, jak jeho emoce a pohnutky vyhodnotíte. Teprve na tomto základě je možné dobře vybrat jednotlivé esence do směsi pro vaše zvířátko či směs připravenou na konkrétní problém.

Dobrý den.Mám 11 letého yorkšírský...

CZ

Zuzka, 11.02.2017 18:40:19

Dobrý den.Mám 11 letého yorkšírskýho teriéra.Začala mu vypadávat srst.Co bych mu mohla dát ,aby zase jak se říká obrostl.Děkuji za odpověd.Zuzka

Dotaz

CZ

Petra , 19.01.2017 16:27:54

Zdravím Vás, máme 7mi letého boloňáka, který od ohňostrojů je jako vyměněný, z ničeho nic se při pobytu na klíně začne třepat, nepomáhá nic, pomohou mu víc kapky na stáří nebo na strach? Děkuji za odpověď. Petra

Re: Dotaz

CZ

PAVLA, 19.01.2017 18:33:32

Milá Petro, trauma a panický stav nejlépe zlepšíte směsí, kde bude Aspen, Mimulus, Star of Bethlehem, Rock Rose, Larch. Podávat dlouhodobě, každý den několikrát denně 4 kapky, nevynechávat.

Nový komentář

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Předvolby soukromí

Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení