STARÝ PEJSEK Směs 30 ml - Bachovy květové esence

STARÝ PEJSEK Směs 30 ml - Bachovy květové esence

NESKLADUJEME, JEN ČERSTVÉ

Starý pejsek bývá unavený a smutný. Bachovy esence ve směsi mu pomůžou získat zpět část ztracené energie a radost ze života.

253 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

Výrobce: bachovy-esence.com

STARÝ PEJSEK - směs Bachových květových esencí 30 ml

Osvědčená kombinace Bachových květů, která se zaměřuje na potíže psa při velkých životních změnách, které jsou spojené se stářím - únava, bolesti kloubů, změny v rodině, ztráta vitality a chuti k jídlu a k pohybu. Vždy musíme vyloučit možnost, že je pes nemocný. 

Složení: Bachovy květové esence Nelsons, kojenecká voda, lékárenský alkohol 6 kapek

Poučení: Směs je již připravena k užívání a dále se neředí. Lahvičku nevystavujte slunci, neskladujte u zdroje tepla a v blízkosti elektromagnetického pole. Zabraňte kontaminaci kapátka např. stykem se sliznicí či pokládáním mimo lahvičku. Před použitím vždy lahvičku protřepejte (dynamizace). Lahvička je opatřena štítkem s datem výroby a informací o obsahu a způsobu podávání. Bachovy květové esence nejsou náhradou kvalitní veterinární péče a řádných chovatelských podmínek.

Dávkování: Minimální dávka je 4x denně 4 kapky. Nelze nahradit jednorázovým podáním, je nutno podávat průběžně během dne. Pokud nejsme přes den doma a nemůžeme takové podání kapek zvířeti zajistit, zvolíme alternativní způsob podání. Ráno před odchodem podáme zvířeti 4 kapky směsi a do misky s vodou nakapeme dvě dávky, tj. 8 kapek směsi. Po příchodu z práce zvířátku podáme 4 kapky a další 4 kapky podáme před spaním. Pokud kapeme častěji, tím lépe. Lahvičku vždy před použitím protřepeme. Můžeme podat na dlani, na piškotu či na granuli.

Upozornění: Bachovy květové esence jsou velmi jemnou metodou léčby. Dobrého výsledku tedy dosáhneme pouze pravidelným podáváním bez vynechání!!!!! Výsledky jsou individuální. Některé zvíře reaguje brzy po podání, u jiného trvá šest až osm týdnů, než se stav zlepší. Trpělivost a pozorování i dílčích úspěchů je proto důležité. Pro řádný výběr esencí je nutné správně posoudit, co je skutečnou příčinou nepříjemného chování zvířete. Např. agrese nemusí být nutně v povaze zvířete, ale může být pouze důsledkem strachu, úzkosti a paniky. Jenom chovatel zvířete dokáže posoudit, jaký problém zvíře má a co je jeho příčinou. Vždy se ujistěte, zda zvíře netrpí bolestí a není nemocné. Je pouze na vaší soudnosti a odpovědnosti, jak jeho emoce a pohnutky vyhodnotíte. Teprve na tomto základě je možné dobře vybrat jednotlivé esence do směsi pro vaše zvířátko či směs připravenou na konkrétní problém.

Dobrý den.Mám 11 letého yorkšírský...

, 11.02.2017 18:40:19

Dobrý den.Mám 11 letého yorkšírskýho teriéra.Začala mu vypadávat srst.Co bych mu mohla dát ,aby zase jak se říká obrostl.Děkuji za odpověd.Zuzka

Dotaz

, 19.01.2017 16:27:54

Zdravím Vás, máme 7mi letého boloňáka, který od ohňostrojů je jako vyměněný, z ničeho nic se při pobytu na klíně začne třepat, nepomáhá nic, pomohou mu víc kapky na stáří nebo na strach? Děkuji za odpověď. Petra

Re: Dotaz

, 19.01.2017 18:33:32

Milá Petro, trauma a panický stav nejlépe zlepšíte směsí, kde bude Aspen, Mimulus, Star of Bethlehem, Rock Rose, Larch. Podávat dlouhodobě, každý den několikrát denně 4 kapky, nevynechávat.

Nový komentář

* (Povinné)

VOLEJTE 

724 821 700

K Vaší objednávce ZDARMA!

Bachovy květové esence

PODPORUJEME:

Bachovy esence

PODPORUJEME PROJEKT ADOPCE AFRICKÝCH DĚTÍ

"POŠLI ŠPUNTA DO ŠKOLY"

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info