CESTOVÁNÍ SE PSEM Směs 30 ml - Bachovy květové esence

CESTOVÁNÍ SE PSEM  Směs 30 ml - Bachovy květové esence

NESKLADUJEME, JEN ČERSTVÉ

Dobrá jízda aneb pohodové cestování se psem. Směs připravená pro uklidnění pejska a dobré snášení jízdy ve voze. Podávejte pravidelně, při jízdě poté přidejte Krizovou esenci.

253 Kč s DPH

EAN: 805

Dostupnost: Skladem

Výrobce: bachovy-esence.com

CESTOVÁNÍ SE PSEM - směs Bachových květových esencí 30 ml

Osvědčená kombinace Bachových květů, která se zaměřuje na potíže psa při cestování autem. Kňučení, neklid, slintání, hysterie apod. Tato směs je namíchána jako osobnostní směs, je tudíž nutné podávat ji bez ohledu na to, zda se někam chystáme, a to denně dle návodu. Před očekávanou cestou a během ní potom ještě přidáme Krizovou esenci Rescue Remedy, kterou během cesty podáváme velmi intenzivně (třeba každých 15 minut, můžeme potřít i čumák psa). Psovi zajistíme maximální pohodlí a nezapomeneme jej připnout bezpečnostním pásem, případně - pokud mu to vyhovuje lépe - jej necháme v přepravní boudě. Samozřejmostí je podávání vody během cesty a venčení. Směs doporučuje známá psí psycholožka a specialistka na Bachovu květovou terapii pro psí duši Marion Brehmer.

Složení: Bachovy květové esence Nelsons, kojenecká voda, lékárenský alkohol 6 kapek

Poučení: Směs je již připravena k užívání a dále se neředí. Lahvičku nevystavujte slunci, neskladujte u zdroje tepla a v blízkosti elektromagnetického pole. Zabraňte kontaminaci kapátka např. stykem se sliznicí či pokládáním mimo lahvičku. Před použitím vždy lahvičku protřepejte (dynamizace). Lahvička je opatřena štítkem s datem výroby a informací o obsahu a způsobu podávání. Bachovy květové esence nejsou náhradou kvalitní veterinární péče a řádných chovatelských podmínek.

Dávkování: Minimální dávka je 4x denně 4 kapky. Nelze nahradit jednorázovým podáním, je nutno podávat průběžně během dne. Pokud nejsme přes den doma a nemůžeme takové podání kapek zvířeti zajistit, zvolíme alternativní způsob podání. Ráno před odchodem podáme zvířeti 4 kapky směsi a do misky s vodou nakapeme dvě dávky, tj. 8 kapek směsi. Po příchodu z práce zvířátku podáme 4 kapky a další 4 kapky podáme před spaním. Pokud kapeme častěji, tím lépe. Lahvičku vždy před použitím protřepeme. Můžeme podat na dlani, na piškotu či na granuli.

Upozornění: Bachovy květové esence jsou velmi jemnou metodou léčby. Dobrého výsledku tedy dosáhneme pouze pravidelným podáváním bez vynechání!!!!! Výsledky jsou individuální. Některé zvíře reaguje brzy po podání, u jiného trvá šest až osm týdnů, než se stav zlepší. Trpělivost a pozorování i dílčích úspěchů je proto důležité. Pro řádný výběr esencí je nutné správně posoudit, co je skutečnou příčinou nepříjemného chování zvířete. Např. agrese nemusí být nutně v povaze zvířete, ale může být pouze důsledkem strachu, úzkosti a paniky. Jenom chovatel zvířete dokáže posoudit, jaký problém zvíře má a co je jeho příčinou. Vždy se ujistěte, zda zvíře netrpí bolestí a není nemocné. Je pouze na vaší soudnosti a odpovědnosti, jak jeho emoce a pohnutky vyhodnotíte. Teprve na tomto základě je možné dobře vybrat jednotlivé esence do směsi pro vaše zvířátko či směs připravenou na konkrétní problém.

Jízda autem u psa

CZ

Lenka, 20.01.2018 00:17:34

Dobrý den, máme pudla, který v autě hodně vyvádí. Slintá, kňučí, je hysterický. Myslíte, že by směs na cestování mohla s tímhle problémem pomoct? Už nás to otravuje předem, když máme někam jet.

Re: Jízda autem u psa

CZ

PAVLA, 20.01.2018 00:20:38

Dobrý den, směs se musí podávat každý den. Není to jako u Krizové esence, kterou podáváme před a při potížích. Směs pro cestování podáváme psovi jako osobnostní směs, tedy několik týdnů až měsíců podle výsledků. Krizovou esenci poté přidáváme pro samotnou cestu a kapeme ji intenzivně.

Nový komentář

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Předvolby soukromí

Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení