BEECH (Buk lesní) 20 ml - Bachovy esence

BEECH (Buk lesní) 20 ml - Bachovy esence

Netolerance, přílišná kritičnost, odsuzování druhých. Málo pochopení a shovívavosti pro jednání ostatních. Zdarma míchací lahvička v zásilce.

345 Kč s DPH

EAN: 5000488103038

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Nelsons

BEECH - Buk lesní (Fagus sylvatica)

Skupina: Přílišná péče o ostatní.
Téma: Netolerance, kritičnost, odsuzování druhých, někdy arogance a výbušnost.

Tito lidé zásadně nesouhlasí s postoji, názory a způsobem života ostatních. Jsou to lidé velmi kritičtí a vždy rychle odsuzují ostatní. Pociťují potřebu vidět více dobra a krásy ve všem, co je obklopuje. Nemají žádnou shovívavost a pochopení pro chyby a jednání druhých. Jsou nápadně netolerantní. Bývají také podráždění i výbušní, mohou se chovat arogantně a odrazovat své okolí. Neumí se vcítit do pozice těch, které odsuzují. Často jsou to lidé, jež měli sami dříve zkušenosti s ponížením, diskriminací, zklamáním a urážkami. Vytvoří si pak vlastní žebříček hodnot a vytěsní zcela schopnost vžít se do pocitů jiných lidí, aby si zachovali odstup, podle svého měřítka pak posuzují ostatní velmi kriticky, až arogantně. Tito lidé často mívají žaludeční či střevní problémy.
Vymezení rozdílů mezi Vine, Rock Water a Beech: Réva se chce prosadit, požaduje splnění svých nároků, její téma je dominantní úsilí. Rock Water se nezúčastňuje vnitřně, je uzavřená do sebe, její téma je samolibost. Beech se vnitřně brání, soudí a chce mít pravdu, téma této esence je netolerance.

SYMPTOMY V BLOKOVANÉM STAVU:
*člověk vidí okamžitě každou chybu u ostatních
*svým kritickým postojem se izoluje od svého okolí, odrazuje
*je uvnitř zatvrzelý a napjatý
*nemá schopnost pochopení a shovívavost vůči ostatním
*neumí se vcítit do pocitů druhých lidí
*jeho vlastní city jsou blokované
*vidí vždy jen to horší na úkor toho pozitivního
*hloupost druhých je pro něj obtěžující
*jeho reakce mohou být malicherné, nesmiřitelné a pedantské
*má připomínky ke gestům a projevům druhých, které jsou neadekvátní podnětu

Jak připravíme směs z originálních lahviček

Příprava směsi je velmi jednoduchá. Potřebujeme:
1) originální Bachovy květové esence dle výběru (až sedm druhů)
2) prázdnou míchací lahvičku - lékovku s kapátkem - o obsahu 30 ml
3) pramenitou nesycenou vodu, bez chloru, nejlépe kojeneckou
Připravujeme osobní směs esencí:
Do čisté míchací lahvičky nakapejte dvě až tři plné kapky od každé zvolené esence. Pokud jde o krizovou esenci Rescue Remedy, této nakapejte vždy dvojnásobné množství. Poté dolijte lahvičku kojeneckou vodou. Směs můžete konzervovat několika kapkami čistého alkoholu. Lahvičku uzavřete uzávěrem s kapátkem a protřepejte. Vaše směs je připravena k užívání.
Dobré rady a tipy:
Obsah jedné lahvičky je zhruba 600 kapek a vydrží asi měsíc podle intenzity užívání * Pokud chcete umocnit účinek esencí, zvyšte počet dávek během dne * Originální použité lahvičky dobře uzavřete a uložte na tmavším a chladnějším místě mimo dosah dětí, mimo sluneční záření, sálavé teplo a elektromagnetické pole. Takto originální kapky neztrácejí účinnost a vydrží velmi dlouho * Esence mohou užívat děti i těhotné ženy * Krizovou esenci noste stále u sebe a použijte ji v případě nouze i neředěnou. Důležitá je situace a rychlost použití. Krizové esence můžete užívat také ve formě spreje, pastilek, šumivých tablet, bonbónů či perliček.

Jak užíváme namíchanou osobní směs esencí

Máme svoji osobní směs esencí na míru, či směs vybranou na konkrétní potíže. Tato směs je v lahvičce s kapátkem o obsahu 30 ml. Jak užíváme z připravené lahvičky:
Kapeme minimálně 4x denně 4 kapky přímo na jazyk či do sklenice s vodou k pití. Toto užívání nelze nahradit jednorázovým podáním, je nutné rozložit dávkování do celého dne. Ideální je, pokud užití kapek bude Vaší první aktivitou po ránu a poslední před usnutím. Krizovou esenci užíváme podle potřeby vícekrát denně až do zklidnění stavu. Pokud jde o užívání globulí, počítáme místo kapek globulky.
Zásady užívání:
1) Pravidlo 4x4 (minimální podání kapek během dne)
2) Jednotlivé dávky rozložte pravidelně do každého dne
3) Lahvičku vždy před nakapáním protřepejte!!!
4) Lahvičku vždy spotřebujte celou
5) Chraňte kapátko a lahvičku před kontaminací
6) Lahvičku ukládejte mimo elektromagnetické pole
Dobré rady k užívání:
* Na začátku terapie zapište v bodech potíže, které chcete esencemi řešit. Až budete kapky dobírat, vyhodnotíte bod po bodu současný stav. Tento stav je vhodné konzultovat s terapeutem. * Pokud nelze zajistit pravidelné užívání během dne (např. u školních dětí), nakapejte ráno po probuzení 4 kapky. Poté nakapejte dvě dávky (tj. 8 kapek) do lahve s pitím. Po příchodu domů nakapejte opět 4 kapky a totéž zopakujte před uložením k spánku. * Směs obsahuje alkohol (asi 1 ml, nosičem esencí je brandy), množství alkoholu je vzhledem k době užívání zanedbatelné * Kapky berte bez vynechávání a důsledně. Jen tak mohou působit. Vytrvejte a výsledky se dostaví!

 

Nový komentář

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Alternativní produkty

Předvolby soukromí

Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení