CHESTNUT BUD (Poupě jírovce maďalu) 20 ml - Bachovy esence

CHESTNUT BUD (Poupě jírovce maďalu) 20 ml - Bachovy esence

Opakování stejných chyb, zavedené stereotypy, nepoučení se z chyb a zkušeností. Chestnut Bud, Bachovy květové esence. Zdarma míchací lahvička v zásilce.

345 Kč s DPH

EAN: 5000488103076

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Nelsons

CHESTNUT BUD - Poupě jírovce, kaštanu koňského (Aesculus hippocastanum)

Skupina: Malý zájem o okolí.
Téma: Opakování stejných chyb, stereotypy, neschopnost poučit se ze zkušeností. 

 Lidé této skupiny opakují stále stejné chyby, nejsou schopni poučit se ze svých vlastních zkušeností ani zkušeností ostatních lidí. Lekce minulosti jim nic nepřinášejí. Děti jsou často pomalé ve škole, neboť nejsou schopné zúročit již nabyté vědomosti. Tito lidé prožívají situace bez hlubšího cítění a čekají, že řešením je výměna jedné situace za druhou (výměna zaměstnání, výměna partnera aj.). Ve stejné situaci se po nějaké době opět ocitnou, nejsou schopni hlubšího prožitku. Studenti potřebují tuto knihu a tamta skripta, ale nepřiznají si, že podstatné je si sednout, koncentrovat se a konečně se začít učit. Děti se odmítají učit ve škole a zas a znovu prožívají nepříjemné situace při lamentování svých rodičů. Tuto esenci velmi často potřebují právě děti. Lidé této esence se obvykle zabývají maličkostmi, kloužou po povrchu, a podstata věci jim uniká. A tak střídají zaměstnání, partnery, koníčky... Esence jim pomůže vlastní omyly a chyby přetavit v životní zkušenosti, které  je posunou dál. Člověk se naučí pozorovat věci a dětí v klidu a bez nátlaku.

SYMPTOMY V BLOKOVANÉM STAVU:
Člověk se dostává do stále stejných potíží a nepříjemností
Stále stejné úrazy
Velmi pomalé učení
Neschopnost poučit se z chyb, při nátlaku dojde k "zašprajcování
Nezpracování zážitků, mělké prožívání zážitků
Vrhání se do stále nových situací a vztahů
Na druhé lidi působí bezstarostně až naivně
Pomalé učení, blokády v učení, retardovaný vývoj
Stav esence mohou provázet pravidelně opakující se tělesné potíže záchvaty, migréna, akné aj.

Jak připravíme směs z originálních lahviček

Příprava směsi je velmi jednoduchá. Potřebujeme:
1) originální Bachovy květové esence dle výběru (až sedm druhů)
2) prázdnou míchací lahvičku - lékovku s kapátkem - o obsahu 30 ml
3) pramenitou nesycenou vodu, bez chloru, nejlépe kojeneckou
Připravujeme osobní směs esencí:
Do čisté míchací lahvičky nakapejte dvě až tři plné kapky od každé zvolené esence. Pokud jde o krizovou esenci Rescue Remedy, této nakapejte vždy dvojnásobné množství. Poté dolijte lahvičku kojeneckou vodou. Směs můžete konzervovat několika kapkami čistého alkoholu. Lahvičku uzavřete uzávěrem s kapátkem a protřepejte. Vaše směs je připravena k užívání.
Dobré rady a tipy:
Obsah jedné lahvičky je zhruba 600 kapek a vydrží asi měsíc podle intenzity užívání * Pokud chcete umocnit účinek esencí, zvyšte počet dávek během dne * Originální použité lahvičky dobře uzavřete a uložte na tmavším a chladnějším místě mimo dosah dětí, mimo sluneční záření, sálavé teplo a elektromagnetické pole. Takto originální kapky neztrácejí účinnost a vydrží velmi dlouho * Esence mohou užívat děti i těhotné ženy * Krizovou esenci noste stále u sebe a použijte ji v případě nouze i neředěnou. Důležitá je situace a rychlost použití. Krizové esence můžete užívat také ve formě spreje, pastilek, šumivých tablet, bonbónů či perliček.

Jak užíváme namíchanou osobní směs esencí

Máme svoji osobní směs esencí na míru, či směs vybranou na konkrétní potíže. Tato směs je v lahvičce s kapátkem o obsahu 30 ml.
Jak užíváme z připravené lahvičky:
Kapeme minimálně 4x denně 4 kapky přímo na jazyk či do sklenice s vodou k pití. Toto užívání nelze nahradit jednorázovým podáním, je nutné rozložit dávkování do celého dne. Ideální je, pokud užití kapek bude Vaší první aktivitou po ránu a poslední před usnutím. Krizovou esenci užíváme podle potřeby vícekrát denně až do zklidnění stavu. Pokud jde o užívání globulí, počítáme místo kapek globulky.
Zásady užívání:
1) Pravidlo 4x4 (minimální podání kapek během dne)
2) Jednotlivé dávky rozložte pravidelně do každého dne
3) Lahvičku vždy před nakapáním protřepejte!!!
4) Lahvičku vždy spotřebujte celou
5) Chraňte kapátko a lahvičku před kontaminací
6) Lahvičku ukládejte mimo elektromagnetické pole
Dobré rady k užívání:
* Na začátku terapie zapište v bodech potíže, které chcete esencemi řešit. Až budete kapky dobírat, vyhodnotíte bod po bodu současný stav. Tento stav je vhodné konzultovat s terapeutem. * Pokud nelze zajistit pravidelné užívání během dne (např. u školních dětí), nakapejte ráno po probuzení 4 kapky. Poté nakapejte dvě dávky (tj. 8 kapek) do lahve s pitím. Po příchodu domů nakapejte opět 4 kapky a totéž zopakujte před uložením k spánku. * Směs obsahuje alkohol (asi 1 ml, nosičem esencí je brandy), množství alkoholu je vzhledem k době užívání zanedbatelné * Kapky berte bez vynechávání a důsledně. Jen tak mohou působit. Vytrvejte a výsledky se dostaví!

 

 

 

Nový komentář

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Alternativní produkty

Předvolby soukromí

Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení