SCLERANTHUS (Chmerek roční) 20 ml - Bachovy esence

SCLERANTHUS (Chmerek roční) 20 ml - Bachovy esence

Nejistota v rozhodování, rozpolcenost, neschopnost urovnat si vlastní myšlenky, neustálé dilema. Vnitřní nejistota, nespokojenost. Scleranthus, Bachovy květové esence. Zdarma míchací lahvička v zásilce.

345 Kč s DPH

EAN: 5000488103281

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Nelsons

SCLERANTHUS - Chmerek roční (Scleranthus annuus)

Skupina: Nejistota.
Téma: Nerozhodost a neustálé dilema. 

Lidé této esence trpí tíhou neschopnosti se rozhodnout. V této situaci odsunují důležitá rozhodnutí a na ostatní mohou působit dokonce jako nespolehliví, jako ti, co nevědí, co od života chtějí. Jenže oni to sami nevědí. Tito lidé se často pro něco nadchnou či zapálí, ale najednou změní názor a všechno je jinak. Stává se jim proto, že je ani okolí nebere vážně. Mohou trpět výkyvy nálad. Jeden extrém může střídat druhý. Hned milujeme, hned nemilujeme. Hned chceme toto, hned to zase odmítáme. Vnitřní nejistota a nespokojenost unavuje a vysiluje. Esence Scleranthus pomáhá najít vnitřní vyrovnanost a schopnost se rozhodnout. Pomůže nám s volbou, co je pro nás dobré a co nikoli, rozhodovat se a za svým rozhodnutím si stát.

SYMPTOMY V BLOKOVANÉM STAVU:
Nerozhodný a tím vnitřně velmi neklidný
Výkyvy nálady - hned veselost a hned pláč
V myšlenkách létá z jedné možnosti na druhou
Na druhé působí nespolehlivě, nedokáže si stát za svým
Nedostatek vnitřní rovnováhy, těkavost
Nekoncentruje se, často mění téma hovoru
Neptá se druhých na zkušenosti a názor, volí sám
Na fyzické úrovni: nevolnost při cestování, střídání apatie a radosti, veškeré stavy nerovnováhy včetně motání hlavy, střídání průjmu a zácpy, bloudivé bolesti

Jak připravíme směs z originálních lahviček

Příprava směsi je velmi jednoduchá. Potřebujeme:
1) originální Bachovy květové esence dle výběru (až sedm druhů)
2) prázdnou míchací lahvičku - lékovku s kapátkem - o obsahu 30 ml
3) pramenitou nesycenou vodu, bez chloru, nejlépe kojeneckou
Připravujeme osobní směs esencí:
Do čisté míchací lahvičky nakapejte dvě až tři plné kapky od každé zvolené esence. Pokud jde o krizovou esenci Rescue Remedy, této nakapejte vždy dvojnásobné množství. Poté dolijte lahvičku kojeneckou vodou. Směs můžete konzervovat několika kapkami čistého alkoholu. Lahvičku uzavřete uzávěrem s kapátkem a protřepejte. Vaše směs je připravena k užívání.
Dobré rady a tipy:
Obsah jedné lahvičky je zhruba 600 kapek a vydrží asi měsíc podle intenzity užívání * Pokud chcete umocnit účinek esencí, zvyšte počet dávek během dne * Originální použité lahvičky dobře uzavřete a uložte na tmavším a chladnějším místě mimo dosah dětí, mimo sluneční záření, sálavé teplo a elektromagnetické pole. Takto originální kapky neztrácejí účinnost a vydrží velmi dlouho * Esence mohou užívat děti i těhotné ženy * Krizovou esenci noste stále u sebe a použijte ji v případě nouze i neředěnou. Důležitá je situace a rychlost použití. Krizové esence můžete užívat také ve formě spreje, pastilek, šumivých tablet, bonbónů či perliček.

Jak užíváme namíchanou osobní směs esencí

Máme svoji osobní směs esencí na míru, či směs vybranou na konkrétní potíže. Tato směs je v lahvičce s kapátkem o obsahu 30 ml.
Jak užíváme z připravené lahvičky:
Kapeme minimálně 4x denně 4 kapky přímo na jazyk či do sklenice s vodou k pití. Toto užívání nelze nahradit jednorázovým podáním, je nutné rozložit dávkování do celého dne. Ideální je, pokud užití kapek bude Vaší první aktivitou po ránu a poslední před usnutím. Krizovou esenci užíváme podle potřeby vícekrát denně až do zklidnění stavu. Pokud jde o užívání globulí, počítáme místo kapek globulky.
Zásady užívání:
1) Pravidlo 4x4 (minimální podání kapek během dne)
2) Jednotlivé dávky rozložte pravidelně do každého dne
3) Lahvičku vždy před nakapáním protřepejte!!!
4) Lahvičku vždy spotřebujte celou
5) Chraňte kapátko a lahvičku před kontaminací
6) Lahvičku ukládejte mimo elektromagnetické pole

Dobré rady k užívání:

* Na začátku terapie zapište v bodech potíže, které chcete esencemi řešit. Až budete kapky dobírat, vyhodnotíte bod po bodu současný stav. Tento stav je vhodné konzultovat s terapeutem. * Pokud nelze zajistit pravidelné užívání během dne (např. u školních dětí), nakapejte ráno po probuzení 4 kapky. Poté nakapejte dvě dávky (tj. 8 kapek) do lahve s pitím. Po příchodu domů nakapejte opět 4 kapky a totéž zopakujte před uložením k spánku. * Směs obsahuje alkohol (asi 1 ml, nosičem esencí je brandy), množství alkoholu je vzhledem k době užívání zanedbatelné * Kapky berte bez vynechávání a důsledně. Jen tak mohou působit. Vytrvejte a výsledky se dostaví!

 

 

Nový komentář

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Alternativní produkty

Předvolby soukromí

Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení