RED CHESTNUT (Červený kaštan) 20 ml - Bachovy esence

RED CHESTNUT (Červený kaštan) 20 ml - Bachovy esence

Přehnaný strach o druhé, zbytečné sýčkování až k tíži blízkých. Red Chestnut, Bachovy květové esence. Zdarma míchací lahvička v zásilce.

345 Kč s DPH

EAN: 5000488103250

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Nelsons

RED CHESTNUT - Červený kaštan, jírovec pleťový (Aesculus carnea)

Skupina: Strach.
Přehnaný strach o druhé.

 Lidé této esence sýčkují, vždy vidí černě vývoj událostí u blízkých osob. Mají přehnaný strach a úzkost o jiné a často je tím až obtěžují. Nechoď tam, nedělej to, takhle to končí, špatně to dopadne, něco se stane, tohle nebude dobře, já jsem ti to říkal apod. Red Chestnut se také osvědčil u matek ve fázi odvykání kojení. Vlastně jde o spojení na špatné úrovni, na subjektivní, emocionální a strachem ovládané, kdy není možný určitý vývoj, posun a samostatnost jednoho nebo více jedinců. Vhodný je také pro lidi, kteří se díky svému povolání silně ztotožňují s druhými, např. zdravotní sestra, vychovatelka...

SHRNUTÍ SYMPTOMŮ V BLOKOVANÉM STAVU:

Silné vnitřní spojení s blízkými osobami
Přehnaná starost o bezpečí blízkých (rodičů, dětí, partnera), ale nemá strach o sebe 
Neustálá obava o starosti o druhé
Spoluprožívá život druhého, jako kdyby byl jeho vlastní
Myslí si, že se něco zlého stalo, když se druhý jen chvíli opozdí
S úzkostí vnímá každé postěžování si, jako by to měla být zlá nemoc
Po příhodách rozvíjí teorie a sýčkuje, co všechno se mohlo stát
Nedokáže se odpojit od milované osoby
Rodiče své děti neustále blokují nabádáním k opatrnosti 

Jak připravíme směs z originálních lahviček

Příprava směsi je velmi jednoduchá. Potřebujeme:
1) originální Bachovy květové esence dle výběru (až sedm druhů)
2) prázdnou míchací lahvičku - lékovku s kapátkem - o obsahu 30 ml
3) pramenitou nesycenou vodu, bez chloru, nejlépe kojeneckou
Připravujeme osobní směs esencí:
Do čisté míchací lahvičky nakapejte dvě až tři plné kapky od každé zvolené esence. Pokud jde o krizovou esenci Rescue Remedy, této nakapejte vždy dvojnásobné množství. Poté dolijte lahvičku kojeneckou vodou. Směs můžete konzervovat několika kapkami čistého alkoholu. Lahvičku uzavřete uzávěrem s kapátkem a protřepejte. Vaše směs je připravena k užívání.
Dobré rady a tipy:
Obsah jedné lahvičky je zhruba 600 kapek a vydrží asi měsíc podle intenzity užívání * Pokud chcete umocnit účinek esencí, zvyšte počet dávek během dne * Originální použité lahvičky dobře uzavřete a uložte na tmavším a chladnějším místě mimo dosah dětí, mimo sluneční záření, sálavé teplo a elektromagnetické pole. Takto originální kapky neztrácejí účinnost a vydrží velmi dlouho * Esence mohou užívat děti i těhotné ženy * Krizovou esenci noste stále u sebe a použijte ji v případě nouze i neředěnou. Důležitá je situace a rychlost použití. Krizové esence můžete užívat také ve formě spreje, pastilek, šumivých tablet, bonbónů či perliček.

 

Jak užíváme namíchanou osobní směs esencí

 

Máme svoji osobní směs esencí na míru, či směs vybranou na konkrétní potíže. Tato směs je v lahvičce s kapátkem o obsahu 30 ml.
Jak užíváme z připravené lahvičky:
Kapeme minimálně 4x denně 4 kapky přímo na jazyk či do sklenice s vodou k pití. Toto užívání nelze nahradit jednorázovým podáním, je nutné rozložit dávkování do celého dne. Ideální je, pokud užití kapek bude Vaší první aktivitou po ránu a poslední před usnutím. Krizovou esenci užíváme podle potřeby vícekrát denně až do zklidnění stavu. Pokud jde o užívání globulí, počítáme místo kapek globulky.
Zásady užívání:
1) Pravidlo 4x4 (minimální podání kapek během dne)
2) Jednotlivé dávky rozložte pravidelně do každého dne
3) Lahvičku vždy před nakapáním protřepejte!!!
4) Lahvičku vždy spotřebujte celou
5) Chraňte kapátko a lahvičku před kontaminací
6) Lahvičku ukládejte mimo elektromagnetické pole

 

Dobré rady k užívání:

 

* Na začátku terapie zapište v bodech potíže, které chcete esencemi řešit. Až budete kapky dobírat, vyhodnotíte bod po bodu současný stav. Tento stav je vhodné konzultovat s terapeutem. * Pokud nelze zajistit pravidelné užívání během dne (např. u školních dětí), nakapejte ráno po probuzení 4 kapky. Poté nakapejte dvě dávky (tj. 8 kapek) do lahve s pitím. Po příchodu domů nakapejte opět 4 kapky a totéž zopakujte před uložením k spánku. * Směs obsahuje alkohol (asi 1 ml, nosičem esencí je brandy), množství alkoholu je vzhledem k době užívání zanedbatelné * Kapky berte bez vynechávání a důsledně. Jen tak mohou působit. Vytrvejte a výsledky se dostaví!

 

 

 

Nový komentář

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Alternativní produkty

Předvolby soukromí

Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení