CHERRY PLUM (Slíva třešňová) 20 ml - Bachovy esence

CHERRY PLUM (Slíva třešňová) 20 ml - Bachovy esence

Esence na strach ze ztráty sebekontroly, nízké sebeovládání, strach z přepjaté mysli. Cherry Plum, Bachovy květové esence. Zdarma míchací lahvička v zásilce.

345 Kč s DPH

EAN: 5000488103069

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Nelsons

CHERRY PLUM - Slíva třešňová, myrobalán třešňový  (Prunus cerasifera)

Skupina: Strach.
Téma: Strach z přepjaté mysli a ztráty sebekontroly. Výbuchy temperamentu.

Esence je pro lidi, kteří mají obavu, že se neovládnou a že nad sebou ztratí kontrolu. Člověk cítí vnitřní napětí, které hrozí výbuchem, a jedná v návalu zlosti bez sebekontroly. V takovém stavu může ublížit sobě i druhým. Neumí ovládat své emoce, které nad ním získají moc, a udělá něco, co by za normální situace neudělal. Ztrácí morální i rozumové zábrany a škodí sobě i ostatním. Tato esence je určena pro všechny, které ovládnou sebevražedné úmysly či vražedné myšlenky. Hysterie, návaly pláče, návaly vzteku, výbuchy emocí jsou pro lidi této esence příznačné. Cherry Plum je esence umělců a tvůrčích osobností, kteří dokážou své emoce přetavit ve skvělý výkon ve svém oboru. Esence přináší vyrovnanost mezi emocemi a jejich prožíváním, pomáhá pochopit vlastní emoce a naučit se s nimi pracovat.

SYMPTOMY V BLOKOVANÉM STAVU:
Člověk se cítí vnitřně silně napjatý
Cítí zoufalství, které hrozí nervovým zhroucením
Hrozí, že ublíží sobě nebo ostatním
Zápolí se sebeovládáním
Nekontrolovatelné výbuchy hněvu
Bojí se, že se zblázní, že skončí v ústavu
V myšlenkách se zaobírá sebevraždou
Výbuchy hněvu
Záchvaty vzteku u dětí

Jak připravíme směs z originálních lahviček

Příprava směsi je velmi jednoduchá. Potřebujeme:
1) originální Bachovy květové esence dle výběru (až sedm druhů)
2) prázdnou míchací lahvičku - lékovku s kapátkem - o obsahu 30 ml
3) pramenitou nesycenou vodu, bez chloru, nejlépe kojeneckou
Připravujeme osobní směs esencí:
Do čisté míchací lahvičky nakapejte dvě až tři plné kapky od každé zvolené esence. Pokud jde o krizovou esenci Rescue Remedy, této nakapejte vždy dvojnásobné množství. Poté dolijte lahvičku kojeneckou vodou. Směs můžete konzervovat několika kapkami čistého alkoholu. Lahvičku uzavřete uzávěrem s kapátkem a protřepejte. Vaše směs je připravena k užívání.
Dobré rady a tipy:
Obsah jedné lahvičky je zhruba 600 kapek a vydrží asi měsíc podle intenzity užívání * Pokud chcete umocnit účinek esencí, zvyšte počet dávek během dne * Originální použité lahvičky dobře uzavřete a uložte na tmavším a chladnějším místě mimo dosah dětí, mimo sluneční záření, sálavé teplo a elektromagnetické pole. Takto originální kapky neztrácejí účinnost a vydrží velmi dlouho * Esence mohou užívat děti i těhotné ženy * Krizovou esenci noste stále u sebe a použijte ji v případě nouze i neředěnou. Důležitá je situace a rychlost použití. Krizové esence můžete užívat také ve formě spreje, pastilek, šumivých tablet, bonbónů či perliček.

 

Jak užíváme namíchanou osobní směs esencí

Máme svoji osobní směs esencí na míru, či směs vybranou na konkrétní potíže. Tato směs je v lahvičce s kapátkem o obsahu 30 ml.
Jak užíváme z připravené lahvičky:
Kapeme minimálně 4x denně 4 kapky přímo na jazyk či do sklenice s vodou k pití. Toto užívání nelze nahradit jednorázovým podáním, je nutné rozložit dávkování do celého dne. Ideální je, pokud užití kapek bude Vaší první aktivitou po ránu a poslední před usnutím. Krizovou esenci užíváme podle potřeby vícekrát denně až do zklidnění stavu. Pokud jde o užívání globulí, počítáme místo kapek globulky.
Zásady užívání:
1) Pravidlo 4x4 (minimální podání kapek během dne)
2) Jednotlivé dávky rozložte pravidelně do každého dne
3) Lahvičku vždy před nakapáním protřepejte!!!
4) Lahvičku vždy spotřebujte celou
5) Chraňte kapátko a lahvičku před kontaminací
6) Lahvičku ukládejte mimo elektromagnetické pole
Dobré rady k užívání:
* Na začátku terapie zapište v bodech potíže, které chcete esencemi řešit. Až budete kapky dobírat, vyhodnotíte bod po bodu současný stav. Tento stav je vhodné konzultovat s terapeutem. * Pokud nelze zajistit pravidelné užívání během dne (např. u školních dětí), nakapejte ráno po probuzení 4 kapky. Poté nakapejte dvě dávky (tj. 8 kapek) do lahve s pitím. Po příchodu domů nakapejte opět 4 kapky a totéž zopakujte před uložením k spánku. * Směs obsahuje alkohol (asi 1 ml, nosičem esencí je brandy), množství alkoholu je vzhledem k době užívání zanedbatelné * Kapky berte bez vynechávání a důsledně. Jen tak mohou působit. Vytrvejte a výsledky se dostaví!

 

 

 

 

 

 

Připrava směsi

CZ

Viktor, 08.01.2023 10:29:19

Dobrý den, zakoupili jsme pro vzteklého syna. Píše se snadná příprava, ale co je myšleno 2-3plné kapky? To do 30 ml lahvičky s kojeneckou vodou přijde z 20ml esence celé 2 kapátka? Nebo pouze 2 kapky? Je tam pro mne matouci vyraz 3 plne kapky.

Re: Připrava směsi

CZ

PAVLA, 11.01.2023 20:03:11

Dobrý den, jde opravdu o dvě kapky (nikoli kapátka). "Plné kapky" myšleno tak, aby v kapce nebyla při vkapávání do lahvičky bublinka. Když nakapete do připravované směsi s vodou více kapek originální esence, vůbec to nevadí. Kapky fungují na jemnohmotném principu, nejde o množství účinné látky. U jediného druhu, tedy Cherry Plum, je tedy nemusíte ani počítat.

Dítě 14 měsíců

CZ

Monika Kutejova, 13.10.2022 15:18:11

Dobrý den, od kolika měsíců/let jsou kapky vhodné? Děkuji

Re: Dítě 14 měsíců

CZ

PAVLA , 13.10.2022 18:50:02

Dobrý den, kapky jsou vhodné pro děti každého věku. Ale samozřejmě musí být podány způsobem, který tomuto věku odpovídá.

ditě dva roky

CZ

Katka, 24.01.2016 16:49:55

Dobrý den, mohu tuto esenci aplikovat i dítěti stáří dvou let? Řešíme neovladatelné hysterické návaly vzteku. Děkuji

Re: ditě dva roky

CZ

PAVLA, 24.01.2016 16:56:01

Dobrý večer, ano, doporučuji Cherry Plum a Holly. Dítě se zklidní, dejte tomu tak dva měsíce pravidelného užívání. Plus láskyplnou náruč a pevnou ruku. Záchvaty vzteku ignorujte, pokud nedochází k nějakému sebepoškození, tak prostě otočit se, odejít bez odezvy. Nebude-li to mít žádný efekt, dítě pochopí, že tudy cesta nevede. Není-li publikum a reakce, není proč to dělat.

Nový komentář

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Alternativní produkty

Předvolby soukromí

Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení