Zpět

SETKÁNÍ V PODĚBRADECH 7.3.2020

Přidáno: 11.01.2020 00:00:00 Počet shlédnutí: 1151

11 Leden 2020

Setkání s alternativními metodami v Poděbradech v březnu. Přijďte se seznámit s tím, co může nabídnout alternativní medicína. Od 14.00 hodin si budeme povídat o Bachových květových esencích a minerálních buněčných solích.

SETKÁNÍ V PODĚBRADECH 7.3.2020

7. března 2020 od 9.00 v Poděbradech v Domě dětí a mládeže Symfonie

SETKÁNÍ S ALTERNATIVNÍMI METODAMI

Program setkání naleznete v příloze. Ráda se s Vámi setkám osobně a budeme si povídat o Bachových květových esencích. Seznámíte se s tím, jak je vybíráme, připravujeme a užíváme v praktické ukázce. Můžete si namíchat svoji lahvičku na místě sami.

Ukážu Vám rovněž minerální buněčné soli (Schüsslerovy soli), také o nich si povíme a můžete je vyzkoušet a ochutnat. Vysvětlím Vám, jakým způsobem nám pomáhají a jak je s úspěchem kombinovat s Bachovými esencemi.

Těším se na Vás ve dvě hodiny odpoledne v malém sále pro workshopy (vážně jsem použila tohle slovo??? ). Přijďte prostě na povídání o skvělých esencích a solích s praktickou ukázkou.

S pozdravem Pavla Kukalová

 

 

 

 

Předvolby soukromí

Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení