Zpět

Seminář v Praze (sobota 26. března 2022)

Přidáno: 16.03.2022 09:30:00 Počet shlédnutí: 513

16 Březen 2022

Přijďte si povídat o Bachovkách a namíchat si svoji lahvičku osobní směsi! Naučíte se Bachovy esence vybírat, namíchat a užívat. Dostanete studijní materiály, kapky a lahvičku k míchání a ještě dárkový poukaz na dvě lahvičky namíchané směsi esencí, který můžete využít do konce roku.

Seminář v Praze (sobota 26. března 2022)

SEMINÁŘ O BACHOVÝCH KVĚTOVÝCH ESENCÍCH

MAITREA PRAHA sobota 26. 3. 2022

 

Dobrý den přátelé... chtěli byste se dozvědět něco o Bachových květových esencích a hlavně - začít je používat v běžném životě v rodině, v práci, mezi přáteli???? - Máme volná místa. Odřekla nám skupina mladých žen ze sportovního oddílu a máme hoooodně volných míst. Přihlašte se, jste vítáni. Dostanete studijní materiály i lahvičku, do které si v závěru kurzu sami připravíte osobní směs esencí. A ještě dárek v hodnotě 391 Kč, a to poukázku na namíchání dvou lahviček směsi esencí, kterou můžete využít pro sebe, nebo jako dárek. Hlavně se ale sejdeme v krásném prostředí domu osobního rozvoje MAITREA v Týnské uličce v Praze a budeme si povídat o báječných Bachovkách. Začínáme v sobou 26. března v deset hodin dopoledne. Takže se hezky vyspíte. Neváhejte, bude to velmi komorní setkání. Více info ZDE.

bachovkyPraha Bachovky

Předvolby soukromí

Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení