Zpět

Bachovy květové esence na strach a úzkost

Přidáno: 28.11.2020 19:00:00 Počet shlédnutí: 4416

28 Listopad 2020

Mimulus je na strach, Aspen máme na úzkost. Bachovy květové esence pomáhají.

Bachovy květové esence na strach a úzkost

Úzkost a strach provázejí člověka odnepaměti. Zvládnutý strach je zdravý, protože nás učí být obezřetný a opatrný. Strach, který nezvládáme, je jako trvalé závaží, jež za sebou vláčíme. Úzkost je pak samostatnou kapitolou, jde o pocity a obavy z neznámého, nemá jasné obrysy jako strach z konkrétních věcí, ale omezuje nás o to víc a hluboce zasahuje do každodenního života. Olupuje nás o radost.
STRACH z konkrétní věci či situace se dá v mnohých ohledech zvládat. Bojíte se tmy? Pavouků? Psů? Máte hrůzu z mluvení na veřejnosti? Z davu lidí? Ano, to je strach, který můžeme pojmenovat a můžeme s ním za pomoci zkušeného terapeuta bojovat. Bachova esence, která nám se strachem pomáhá, je esence MIMULUS a LARCH. Larch nám totiž pomáhá se sebevědomím, což je pro boj se strachem velmi důležitá věc.
ÚZKOST je plíživá, nepojmenovatelná a neuchopitelná. Často se probojuje od psychického problému , kdy nevíme, co to s námi vlastně je, až k fyzickým potížím - tíha na hrudi, stažené hrdlo, stažení svalů aj. Tyto stavy pokrývá esence ASPEN (topol osika). Momentální vážné stavy a situace řeší KRIZOVÁ ESENCE RESCUE REMEDY.
Do toho! Bachovy květové esence jsou tu pro Vás. Aby se Vám žilo lépe a abyste dokázali vnímat malé radosti a krásy bytí.

Předvolby soukromí

Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení