Zpět

Bachovy kapky, Bachovy květové esence, Bachovky

Přidáno: 26.01.2020 14:36:30 Počet shlédnutí: 9270

26 Leden 2020

Pod těmito názvy najdeme jediný produkt, a sice květové esence původem z Anglie, které přivedl před osmdesáti lety na svět doktor Edward Bach.

Jde o energetické květové esence, jejichž nosičem je brandy. Bachovy kapky se původním způsobem připravují z osmatřiceti rostlin a stromů. Účinnou látku v Bachových kapkách nenajdete, působí na jemnohmotné úrovni stejně jako homeopatie.

Tento ozdravující proces můžeme nazvat biorezonančním. Bachovy kapky totiž mají dar vyladit naše vnitřní vibrace a energetické procesy v našem těle zbavit bloků.

Není to placebo, jak někteří „odborníci" rádi tvrdí.

Důkaz je prostý – na Bachovy kapky reagují skvěle nejen dospělí, ale i malé děti a domácí zvířata. Esence pracují na našich emocích, díky nim jsme schopni zvládat strach, úzkost, následky traumat, ale i takové stavy, kdy své emoce nezvládáme vůbec.

Bachovy kapky jsou tu pro nás... systém je jednoduchý, dostupný a bez vedlejších účinků.

Předvolby soukromí

Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení