Zpět

Bachovky mohou užívat i těhotné ženy

Přidáno: 27.01.2020 14:49:33 Počet shlédnutí: 4033

27 Leden 2020

Těhotenství znamená krásný čas očekávání, ale i velkých životních změn a někdy také obav. Přesto je to doba významná pro miminko a na to musíme pamatovat.

Potřebuje matčin klid, pohodu a radost. Sice je schované v uvnitř, v teple a pohodlí, skrze matku ale vnímá svět venku. Cítí strach, stres, napětí a úzkost, pokud matka těmito stavy prochází. A tady nám mohou Bachovky výrazně pomoci.

Bachovky totiž mohou těhulky bez obav užívat.

Ano, originální esence obsahují alkohol. Významným způsobem se ale mohou ředit, takže při samotném užívání je obsah alkoholu už zanedbatelný. Bachovky mohou být první volbou, pokud se žena cítí v nepohodě a je nervózní a neklidná.

Právě Bachovky je namístě volit, pokud se matka bojí porodu, anebo se cítí v měnícím se těle nekomfortně. Právě tak Bachovky pomáhají, když má výkyvy nálady.

Předvolby soukromí

Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení