Zpět

Bachova květová terapie - co to vlastně je?

Přidáno: 25.01.2020 13:34:31 Počet shlédnutí: 8728

25 Leden 2020

Jednoduchá přírodní metoda, která dokáže pracovat s našimi emocemi. Velmi prostě řečeno. Tak Bachova květová terapie ovlivňuje celkové zdraví.

Člověk je jednotou duše a těla, je-li v nepohodě naše psychika, dříve či později strádáme i tělesně. O Bachově květové terapii bylo již napsáno mnohé. Důležité bude tedy vyzdvihnout hlavně to, že pomáhá dospělým, dětem, domácím zvířatům a dokonce i rostlinám. A to bez vedlejších účinků. Funguje na jemnohmotném principu a velmi jemně a šetrně působí na naše emoce, od strachu až po pocity vyhoření.

Bachova květová terapie má své pevné místo mezi alternativními způsoby uzdravování. Ve světě ji znají už osmdesát let a pomalu a jistě nachází pravidelné a věrné uživatele také u nás. Bachova květová terapie je tu pro každého, kdo věří v moc a sílu přírody. Stačí si uvědomit prostý fakt - vždyť bez ní bychom tu nebyli ani my lidé.


Bachova květová terapie zahrnuje osmatřicet základních jednodruhových esencí, vyrobených podle původní receptury metodou vaření či sluneční metodou. Devětatřicátou esencí je Krizová esence Rescue Remedy. Ta obsahuje pět až šest základních esencí a slouží ke zklidnění v nouzové situaci, ať už jde o očekávaný náročný den (zkoušky, prezentace, návštěva lékaře, pohovor, soud atd.), anebo o náhlou příhodu (úraz, nehoda, úlek, nepříjemná hádka, těžký den atd.). Krizovou esenci můžete použít přímo v kapkách (a ty máme s alkoholem i bez alkoholu), můžeme ji naředit do lahvičky s kapátkem, ale můžeme použít i sprej k aplikaci do úst, případně pastilky.

Bachovu květovou terapii není těžké pochopit a používat, přesto doporučujeme oslovit zkušeného terapeuta a nechat si připravit směs esencí přímo na určitý problém a pro jedinečnou osobnost. Časem možná přijdete na to, že chcete Bachovy květové esence poznat lépe a naučit se s nimi pracovat sami. Pro sebe, pro rodinu, pro přátele.

Bachova květová terapie pochází z Anglie, odsud putují miliony zázračných lahviček do celého světa dodnes.

Předvolby soukromí

Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení