Bachovy květové esence - účinná přírodní terapie pro děti i dospělé

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - OBJEDNÁVKY PLYNULE VYŘIZUJEME! PIŠTE, VOLEJTE!

srdce pro vásDobrý den, milí zákazníci, 

V tomto složitém období prožíváme všichni různá omezení, výjimkou není ani svět internetových obchodů. Zásilkovna oznámila, že nebude přijímat platby v hotovosti, a je jen otázkou času, kdy se přidá DPD a Česká pošta. Prosím tedy o pochopení a budete-li objednávat, uhraďte prosím svoji objednávku předem. Platba dobírkou toho času není možná. Pokud volíte dodání Zásilkovnou, zjistěte si, zda má uvedené místo opravdu otevřeno (ideální je drogerie, obchod s tiskem či s krmivy).

Platba předem je zcela bezpečná, můžete hradit on-line bankou, platební kartou nebo převodem. Tohoto způsobu platby využívá sedmdesát procent zákazníků. Vaše objednávka bude po úhradě ihned vyřízena. Přísná hygienická pravidla dodržuji při přípravě vašich kapek vždy, to není novinka. OSOBNÍ KONZULTACE JSOU ZRUŠENY AŽ DO ODVOLÁNÍ, KONZULTACE PO EMAILU A MOBILU ZŮSTÁVAJÍ BEZ OMEZENÍ !!! PIŠTE NA EMIAL info@bachovy-esence.com Možná je právě teď ten správný čas řešit věci, které jste odkládali.

Děkuji za pochopení. Přeji Vám zdraví a rozvahu v tomto neklidném čase. Ať vám Bachovy esence pomohou!   S pozdravem Pavla Kukalová, majitelka e-shopu

srdíčko

SOUTĚŽ O KRIZOVOU ESENCI 10 ml

Vylosovaným výhercem Krizové esence Rescue Remedy 10 ml se stal/a... ?

 Připojte se k soutěži měsíce února a března a získejte originální lahvičku Krizové esence Rescue Remedy 10 ml.

Rescue Remedy

Podmínky soutěže: 

1) nákup v hodnotě alespoň 500 Kč včetně poštovného od 3.2. do 31.3.2020
2) souhlas s uveřejněním jména v případě výhry (jméno, příjmení, obec)
3) objednávka musí být v termínu soutěže již uhrazena

Losování proběhne první dubnový den, poté bude uveřejněno jméno výherce právě zde a výhra zaslána na jeho adresu. Po losování budeme výherce kontaktovat k souhlasu s uveřejněním jeho jména na webu. Pokud nebude souhlas udělen, automaticky losujeme nového výherce. Jméno musí být uveřejněno v souladu s dobrým jménem obchodu a oprávněným zájmem kvůli transparentnosti naší soutěže. Děkujeme za pochopení. Přejeme hodně štěstí a těšíme se na Vás. 

S pozdravem Pavla Kukalová, majitelka eshopu

Bachovy esence

Tady můžete najít cestu, jak se úspěšně vypořádat se svým problémem. Zkuste se zeptat sami sebe, co Vás trápí a co byste chtěli změnit. Vyberte si takovou z Bachových esencí, která Vám s problémem pomůže. Vaše mysl a Vaše tělo jste Vy – jedna bytost. Pokud trpí mysl, strádá i tělo. Je to logické a jednoduché. A jednoduchý je i systém léčení Bachovkami.

❤️Bachovy květové esence pomáhají harmonizovat naši mysl přírodní silou a energií. Dopřejí nám stát se sami sebou, žít v přítomnosti a uvědomovat si své chování a jeho důsledky. Pomáhají nám žít vědomě a zbavit se toho, co nás trápí a zatěžuje. Nemůžeme změnit svoji povahu, můžeme se ale naučit lépe pracovat s emocemi, jež špatně zvládáme a škodí nám i okolí. 

❤️Schüsslerovy minerální soli pomáhají jiným způsobem přes fyzické tělo, doplňují v našem těle látky, které chybí. Nejsou to chemické preparáty a není to ani homeopatie. Jde o přirozené látky v lidském organismu běžně se vyskytující. Při jejich nedostatku strádáme a bojujeme se zdravotními potížemi, psychickými problémy a chronickými nemocemi. Jsou tak vhodným doplněním léčby esencemi. 

Bachovy květové esence

V životě není třeba nic vzdávat, je jen nutné hledat správnou cestu. Bachovy květové esence Vám pomohou harmonizovat myšlenky, emoce a tělo a cítit se lépe. Již osmdesát let funguje tato přírodní terapie v celé západní Evropě, teď už je dostupná také u nás! Působí na jemnohmotné úrovni stejně jako homeopatie, tvoří nedílnou součást celostní alternativní medicíny. 

 

Nabízíme produkty, přednášky i konzultace, poradenství zdarma

Bachovy květové esence NELSONS z Anglie ❤️ Bachovy květové esence v globulích připravené z anglických esencí NELSONS ❤️ Speciální ověřené směsi esencí pro dospělé, děti i zvířátka ❤️ Literatura na téma: alternativní medicína, léčba nemocí ❤️ Poradenství a konzultace, kurzy pro jednotlivce a malé skupiny ❤️ Bachovy květové esence - přednášky pro mateřská centra, kluby... ❤️ Schüsslerovy minerální tkáňové soli - poradenství, soli v ceně konzultace ❤️ Homeopatická a autopatická poradna - léčba chronických i akutních nemocí ❤️ Konzultace pro Bachovy květové esence zdarma při objednání směsi na míru.

Bachovyesence

Proč si vybrat právě náš obchod a žádný jiný :-)

Bachovy květové esence jsou jedinečné. Je to dar a jako s takovým s ním zacházíme. Snažíme se rozšiřovat povědomí o této přírodní terapii a šířit řady těch, kteří ji vyzkouší a najdou v ní oporu vždy, když to potřebují. Snažíme se tedy nejen prodat (což je úkol každého obchodu), ale také poskytovat poradenství a nejlepší možný servis. Víme, s čím pracujeme a co nabízíme... Záleží nám na Vaší spokojenosti a osobní dobré zkušenosti s Bachovými květovými esencemi.

 • PLATBA ON-LINE

  Objednané zboží můžete klidně a bezpečně uhradit ihned kartou či rychlým převodem z účtu. K těmto platbám používáme vychytanou a prověřenou platformu ComGate. Pak už jen čekáte na své produkty.

 • PORADENSTVÍ ZDARMA

  Pokud se rozhodnete nakoupit u nás, zdarma můžete zkonzultovat svůj problém a my Vám sestavíme směs na míru či doporučíme osvědčené esence. Nejlepší je napsat přes formulář na webu či na info@bachovy-esence.com.

 • SKVĚLÉ CENY

  Nakoupíte za ceny, které jsou opravdu slušné a rozumné. Cena namíchaných směsí esencí speciálně pro Vás je dokonce nejnižší, jakou najdete na trhu. Snažíme se, aby tuto terapii mohl vyzkoušet každý, kdo to potřebuje. 

 • VHODNÉ PRO MIMINKA

  Ano, je to tak. Bachovy květové esence a naše produkty jsou určeny pro dospělé, ale také pro těhotné ženy, děti i docela prťavá miminka. Jsou zcela bezpečné a mohou jedině prospět vždy, když máme úzkost, strach, stres či jiné emocionální trable. Nebo když naše miminko nemůže klidně spát.

 • VHODNÉ PRO ZVÍŘÁTKA

  Bachova terapie pomáhá i domácím zvířatům. Pejskové a kočičky jsou naši přátelé, členové rodiny, a trápí je také mnoho potíží jako nás. Třeba strach, panika, separační úzkost, nedůvěra v lidi či jiné psy a podobně. U nás najdete pomoc, aby vaše soužití a přátelství bylo veselé a plné vzájemné radosti.

 • BEZVADNĚ ZABALENO

  Zboží, které si objednáváte, je choulostivé a křehké. Krabičky, které používáme, jsou pevné a odolné. Každý produkt balíme zvlášť do strečové folie a krabičku ještě vysteleme bublinkami, aby se nic nerozbilo a neponičilo. Běžným "pošťáckým" zacházením naše balíčky projdou bez úhony. I s malým dárkem!

VOLEJTE 

724 821 700

K Vaší objednávce ZDARMA!

Bachovy květové esence

Výsledky ankety

Kde jste se o nás dozvěděli?

 • Reklama na Seznamu 2%
 • Reklama na Google 1%
 • Od známého 36%
 • Z letáku 0%
 • Z novin 2%
 • Na internetu - hledáním Bachovy esence 55%
 • Na internetu - zadáním potíží 2%
 • Reklama na Facebooku 0%
 • Facebook - hledání a sdílení 1%

Počet hlasujících: 84

Bachovy esence QR kod

PODPORUJEME:

Bachovy esence

PODPORUJEME PROJEKT ADOPCE AFRICKÝCH DĚTÍ

"POŠLI ŠPUNTA DO ŠKOLY"

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info