Bachovy květové esence - účinná přírodní terapie pro děti i dospělé

OBJEDNÁVKY PLYNULE VYŘIZUJEME! PIŠTE, VOLEJTE! KONZULTACE ZDARMA

Bachovky

 Dobrý den, milí zákazníci,

v posledních měsících jsme zažili různá omezení. A tak trochu to začíná znovu. Nemějte obavy, OSOBNÍ KONZULTACE JSOU STÁLE MOŽNÉ, KONZULTACE PO EMAILU A MOBILU ZŮSTÁVAJÍ BEZ OMEZENÍ !!! PIŠTE NA EMAIL info@bachovy-esence.com.  Možná je právě teď ten správný čas řešit věci, které jste odkládali. Platby jsou možné pouze předem, a to převodem, nebo on-line. Nebojte se napsat, zeptat se. Pokud se neozvu brzy, klidně upozorněte krátce prostřednictvím SMS (724821700) .

eji Vám zdraví a rozvahu. Ať vám Bachovy esence pomohou, přinesou klid vám i vaší rodině. 

S pozdravem Pavla Kukalová, majitelka e-shopu

Bachovy esence

Tady můžete najít cestu, jak se úspěšně vypořádat se svým problémem. Zkuste se zeptat sami sebe, co Vás trápí a co byste chtěli změnit. Vyberte si takovou z Bachových esencí, která Vám s problémem pomůže. Vaše mysl a Vaše tělo jste Vy – jedna bytost. Pokud trpí mysl, strádá i tělo. Je to logické a jednoduché. A jednoduchý je i systém léčení Bachovkami.

❤️Bachovy květové esence pomáhají harmonizovat naši mysl přírodní silou a energií. Dopřejí nám stát se sami sebou, žít v přítomnosti a uvědomovat si své chování a jeho důsledky. Pomáhají nám žít vědomě a zbavit se toho, co nás trápí a zatěžuje. Nemůžeme změnit svoji povahu, můžeme se ale naučit lépe pracovat s emocemi, jež špatně zvládáme a škodí nám i okolí. 

❤️Schüsslerovy minerální soli pomáhají jiným způsobem přes fyzické tělo, doplňují v našem těle látky, které chybí. Nejsou to chemické preparáty a není to ani homeopatie. Jde o přirozené látky v lidském organismu běžně se vyskytující. Při jejich nedostatku strádáme a bojujeme se zdravotními potížemi, psychickými problémy a chronickými nemocemi. Jsou tak vhodným doplněním léčby esencemi. 

Bachovy květové esence

V životě není třeba nic vzdávat, je jen nutné hledat správnou cestu. Bachovy květové esence Vám pomohou harmonizovat myšlenky, emoce a tělo a cítit se lépe. Již osmdesát let funguje tato přírodní terapie v celé západní Evropě, teď už je dostupná také u nás! Působí na jemnohmotné úrovni stejně jako homeopatie, tvoří nedílnou součást celostní alternativní medicíny. 

 

Nabízíme produkty, přednášky i konzultace, poradenství zdarma

Bachovy květové esence NELSONS z Anglie ❤️ Bachovy květové esence v globulích připravené z anglických esencí NELSONS ❤️ Speciální ověřené směsi esencí pro dospělé, děti i zvířátka ❤️ Literatura na téma: alternativní medicína, léčba nemocí ❤️ Poradenství a konzultace, kurzy pro jednotlivce a malé skupiny ❤️ Bachovy květové esence - přednášky pro mateřská centra, kluby... ❤️ Schüsslerovy minerální tkáňové soli - poradenství, soli v ceně konzultace ❤️ Homeopatická a autopatická poradna - léčba chronických i akutních nemocí ❤️ Konzultace pro Bachovy květové esence zdarma při objednání směsi na míru.

Bachovyesence

Proč si vybrat právě náš obchod a žádný jiný :-)

Bachovy květové esence jsou jedinečné. Je to dar a jako s takovým s ním zacházíme. Snažíme se rozšiřovat povědomí o této přírodní terapii a šířit řady těch, kteří ji vyzkouší a najdou v ní oporu vždy, když to potřebují. Snažíme se tedy nejen prodat (což je úkol každého obchodu), ale také poskytovat poradenství a nejlepší možný servis. Víme, s čím pracujeme a co nabízíme... Záleží nám na Vaší spokojenosti a osobní dobré zkušenosti s Bachovými květovými esencemi.

 • PLATBA ON-LINE

  Objednané zboží můžete klidně a bezpečně uhradit ihned kartou či rychlým převodem z účtu. K těmto platbám používáme vychytanou a prověřenou platformu ComGate. Pak už jen čekáte na své produkty.

 • PORADENSTVÍ ZDARMA

  Pokud se rozhodnete nakoupit u nás, zdarma můžete zkonzultovat svůj problém a my Vám sestavíme směs na míru či doporučíme osvědčené esence. Nejlepší je napsat přes formulář na webu či na info@bachovy-esence.com.

 • SKVĚLÉ CENY

  Nakoupíte za ceny, které jsou opravdu slušné a rozumné. Cena namíchaných směsí esencí speciálně pro Vás je dokonce nejnižší, jakou najdete na trhu. Snažíme se, aby tuto terapii mohl vyzkoušet každý, kdo to potřebuje. 

 • VHODNÉ PRO MIMINKA

  Ano, je to tak. Bachovy květové esence a naše produkty jsou určeny pro dospělé, ale také pro těhotné ženy, děti i docela prťavá miminka. Jsou zcela bezpečné a mohou jedině prospět vždy, když máme úzkost, strach, stres či jiné emocionální trable. Nebo když naše miminko nemůže klidně spát.

 • VHODNÉ PRO ZVÍŘÁTKA

  Bachova terapie pomáhá i domácím zvířatům. Pejskové a kočičky jsou naši přátelé, členové rodiny, a trápí je také mnoho potíží jako nás. Třeba strach, panika, separační úzkost, nedůvěra v lidi či jiné psy a podobně. U nás najdete pomoc, aby vaše soužití a přátelství bylo veselé a plné vzájemné radosti.

 • BEZVADNĚ ZABALENO

  Zboží, které si objednáváte, je choulostivé a křehké. Krabičky, které používáme, jsou pevné a odolné. Každý produkt balíme zvlášť do strečové folie a krabičku ještě vysteleme bublinkami, aby se nic nerozbilo a neponičilo. Běžným "pošťáckým" zacházením naše balíčky projdou bez úhony. I s malým dárkem!

VOLEJTE 

724 821 700

K Vaší objednávce ZDARMA!

Bachovy květové esence

Výsledky ankety

Kde jste se o nás dozvěděli?

 • Reklama na Seznamu 2%
 • Reklama na Google 1%
 • Od známého 36%
 • Z letáku 0%
 • Z novin 2%
 • Na internetu - hledáním Bachovy esence 56%
 • Na internetu - zadáním potíží 2%
 • Reklama na Facebooku 0%
 • Facebook - hledání a sdílení 2%

Počet hlasujících: 104

Bachovy esence QR kod

PODPORUJEME:

Bachovy esence

PODPORUJEME PROJEKT ADOPCE AFRICKÝCH DĚTÍ

"POŠLI ŠPUNTA DO ŠKOLY"

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info