PORADNA - BACHOVY ESENCE a SCHÜSSLEROVY SOLI

PŘEDNÁŠKA O KVĚTOVÝCH ESENCÍCH 

Ráda přijedu až k Vám a budu Vám vyprávět o květových esencích. Pro malé skupinky, kluby důchodců, centra alternativní medicíny, mateřská centra aj. Kdekoli v České republice. Vše je o dohodě, povídání přizpůsobím složení a zaměření posluchačů. Jednotná cena 2000 Kč plus cestovné 3 Kč/km.

JAK MŮŽE POVÍDÁNÍ VYPADAT...

                 

Napište...

Napište...

Ráda Vám pomohu vybrat správnou esenci. Pokud jich zvolíme více, směs Vám namíchám. Vybrat si můžete také sami a já ji připravím na Vaše přání. Zvolit můžete až sedm esencí, také si rozhodnete, pokud nechcete směs konzervovat několika kapkami alkoholu. Cena namíchané esence je 245,- Kč a je konečná - obsahuje jak vlastní konzultaci, tak materiál v podobě vybraných esencí, lahvičky s kapátkem a alkoholu na konzervaci. Využít můžete akci 1+1, kdy dostáváte dvě lahvičky totožné směsi za cenu 345,- Kč. Tuto objednávku Vám doporučuji, neboť s ní budete mít své esence stále na očích a nezapomenete užívat - pro objednání klikněte ZDE! O Vašem přání můžeme mluvit osobně, případně poradím po e-mailu. Upozornění: mobil nemám vždy u sebe. Když vedu konzultaci, nezvedám telefon a věnuji se klientovi. Není v mých silách vyřídit všechny příchozí hovory. Proto se spoléhejte na první domluvu přes SMS, e-mail či přes objednávkový formulář níže. Neváhejte mne upozornit, že jsem Vám třeba ještě na Váš email neodpověděla. Může se to stát, bylo by škoda, abyste zbytečně čekali. 

Také bych Vás ráda poprosila o slušnost. Tedy pokud chcete poradit, vyměňujeme si informace a já Vám s důvěrou věnuji svůj čas a znalosti, nepovažuji za slušné poděkovat a jít si esence koupit do obchodu za rohem. Pak se prosím raději poraďte tam, kde chcete nakoupit a nechat si směs namíchat. Svůj volný čas chci věnovat "svým klientům" a nikoli klientům jiných terapeutů. Chci sledovat jejich výsledky a pokroky. Poradnu provozuji jako součást svého obchodu a pro potřeby své klientely. Navíc moje cena je patrně opravdu nejnižší na trhu tak jako tak a zásilky rozesílám téměř denně. Děkuji za pochopení.

Info@bachovy-esence.com 

HOMEOPATICKÉ PORADENSTVÍ                                         homeopaticka poradna

Poradenství při chronických onemocněních.
Výběr homeopatické pomoci při akutních i dlouhodobých potížích na mentální a fyzické rovině. V ceně konzultace je homeopatický lék, namíchaná směs Bachových květových esencí (dvě lahvičky) a případně také buněčná minerální sůl na konkrétní problém.

Vstupní konzultace - objednejte se prosím:
e-mail info@bachovy-esence.com, mobil 724821700
Cena vstupní konzultace 990 Kč (trvá60 až 80 minut)
Kontrolní návštěva 240 Kč (časově podle potřeby)

AUTOPATIE

Autopatie celkově pozitivně ovlivňuje lidský organismus. Ožila na základech klasické homeopatie a jejím objevitelem je přední český homeopat Mgr. Čehovský. Je to nově popsaná metoda, ale již v historii najdeme u některých kultur její aktivní užívání. V praxi jde vlastně o využití homeopatickým způsobem upravené vlastní tělesné informace osoby, která má být léčena. Autopatický preparát si může každý vyrobit sám doma. Tento preparát působí na organismus stimulací jemných energií, nazývaných v homeopatii vitální síla, v čínské tradiční medicíně čchi a v indické tradici prána. Je velmi účinná zejména při léčbě chronických a z lékařského hlediska nevyléčitelných dlouhodobých potíží. Její předností je fakt, že ji lze provozovat jako samoléčbu, tedy po zaškolení velmi efektivně a také levně. Autopatie je celostní metoda. Kde ji např. můžeme použít: 

atopický ekzém
alergie
migrény
bolesti kloubů a zad
deprese, úzkost a strach
nespavost
autoimunitní nemoci
sklon k opakovaným infekčním onemocněním
poruchy štítné žlázy
cukrovka
astma
autismus
chronická únava
chronický zánět střev
poúrazové a pooperační stavy aj. 

  • Cena vstupní konzultace 900 Kč
  • (v ceně je již započtena autopatická lahvička v hodnotě 600 Kč, návod a informační materiály)
  • Kontrolní návštěva 150 Kč (časově podle potřeby)

 

PORADENSTVÍ PŘI LÉČBĚ RAKOVINY

Toto poradenství poskytuji jen za předpokladu, že se klient již předtím sám a svobodně rozhodl nepodstupovat ozařování a chemoterapii a vybral si alternativní způsob léčby. Léčba není finančně ani technicky náročná, ale vyžaduje od klienta pevnou vůli a odhodlání vzít péči o svoje zdraví pevně do svých rukou a aktivně se podílet na svém uzdravení. 

První sezení trvá zhruba hodinu. Při tomto sezení společně vybereme Bachovy esence do Vaší osobní směsi. Tu si klient odnáší ze sezení již s sebou a začíná pravidelně užívat Bachovy esence. Na základě sdělených informací poté zvolím konstituční homeopatii a Schüsslerovy buněčné minerální soli k užívání. Klientovi zpracuji jasný terapeutický plán, kde bude podrobně rozepsáno, co, kdy a jak užívat včetně přípravy a jak o sebe dále fyzicky i mentálně pečovat. Cena sezení zahrnuje Schüsslerovy minerální buněčné soli.

První terapeutická konzultace: 1.500,- Kč. V této ceně jsou zahrnuty první dvě lahvičky směsi Bachových květových esencí, výběr homeopatického prostředku, zpracování terapeutického plánu, případně minerální buněčné soli. Je stanoveno datum následné konzultace, a to zhruba za šest týdnů, cena následného sezení  je 600,- Kč. Při tomto sezení klient opět obdrží dvě lahvičky Bachových květových esencí. Informace jsou zcela důvěrné a nejsou poskytovány třetím osobám. Nezávazné poptání informací ve formuláři níže.

 

 

Mám zájem o poradenství při léčbě rakoviny: *

KOMBINOVANÁ TERAPIE

Stále více úspěchů při léčbě chronických potíží zaznamenávám při použití kombinované terapie - Bachovy květové esence, Schüsslerovy tkáňové minerální soli a homeopatie současně. Tato terapie se navzájem opírá a podporuje jedna druhou. Působení je šetrné, jemné, ale významné. Výsledky jsou velmi individuální, u někoho je úspěšná už v samém počátku podávání esencí, solí a homeopatického léku. Důležité je, aby si klient našel dostatek času, otevřenosti, důvěry a vůle při sezení, při kterém společně najdeme to nejlepší a nejvhodnější právě pro něho.

Kromě chronických nemocí se specializuji na léčbu rakoviny. V tomto případě je osobní konzultace nutností. Buď přijede klient za mnou, nebo já podle stavu pacienta přijedu za ním domů. Nejsem léčitel. Zúročuji zkušenosti a znalosti z praxe. 

15
Říjen
2018

POVÍDÁNÍ O ESENCÍCH

Přidáno: 15.10.2018 12:30:00 Počet shlédnutí: 121

Zvu Vás na malé povídání o Bachových květových esencích. Půlhodinka na seznámení s květovou terapií.

Čtěte více... Komentáře: 0

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info