PORADNA - BACHOVY ESENCE a SCHÜSSLEROVY SOLI

Napište...

Napište...

NEBOJTE SE NAPSAT ČI ZAVOLAT, KONZULTACI PROVEDEME I TAKTO :-)

Ráda Vám pomohu vybrat správnou esenci. Pokud jich zvolíme více, směs Vám namíchám. Vybrat si můžete také sami a já ji připravím na Vaše přání. Zvolit můžete až sedm esencí. Cena namíchané esence je 253,- Kč a je konečná - obsahuje jak vlastní konzultaci, tak materiál v podobě vybraných esencí, lahvičky s kapátkem. Využít můžete akci 1+1, kdy dostáváte dvě lahvičky totožné směsi za cenu 368,- Kč. Tuto objednávku Vám doporučuji, neboť s ní budete mít své esence stále na očích a nezapomenete užívat - pro objednání klikněte ZDE! O Vašem přání můžeme mluvit osobně, případně poradím po e-mailu či mobilu. Upozornění: mobil nemám vždy u sebe. Když vedu konzultaci, nezvedám telefon a věnuji se klientovi. Není v mých silách vyřídit všechny příchozí hovory. Proto se spoléhejte na první domluvu přes SMS, e-mail či přes objednávkový formulář níže. Neváhejte mne upozornit, že jsem Vám třeba ještě na Váš email neodpověděla. Může se to stát, v tom případě je nejlepší napsat krátkou SMS. Bezplatná poradna je dobrovolnou aktivitou a není povinná ani vymahatelná.

Také bych Vás ráda poprosila o slušnost. Tedy pokud chcete poradit, vyměňujeme si informace a já Vám s důvěrou věnuji svůj čas a znalosti, nepovažuji za slušné poděkovat a jít si esence koupit do obchodu za rohem. Pak se prosím raději poraďte tam, kde chcete nakoupit a nechat si směs namíchat. Svůj volný čas chci věnovat "svým klientům" a nikoli klientům jiných terapeutů. Chci sledovat jejich výsledky a pokroky. Poradnu provozuji jako součást svého obchodu a pro potřeby své klientely. Navíc moje cena je patrně opravdu nejnižší na trhu tak jako tak a zásilky rozesílám téměř denně. Děkuji za slušnost a pochopení.

Info@bachovy-esence.com 

 

PŘEDNÁŠKA O KVĚTOVÝCH ESENCÍCH 

Ráda přijedu až k vám domů či do centra a budu vyprávět o květových esencích. Pro malé skupinky, kluby důchodců, centra alternativní medicíny, mateřská centra aj. Kdekoli v České republice. Vše je o dohodě, povídání přizpůsobím složení a zaměření posluchačů. Jednotná cena 3400 Kč s DPH. Neváhejte a sejdeme se k povídání: ZDE

JAK MŮŽE POVÍDÁNÍ VYPADAT K ZHLÉDNUTÍ ZDE...

                 

HOMEOPATICKÉ PORADENSTVÍ                                         homeopaticka poradna

Poradenství při chronických onemocněních.
Výběr homeopatické pomoci při akutních i dlouhodobých potížích na mentální a fyzické rovině. V ceně konzultace je homeopatický lék, namíchaná směs Bachových květových esencí (dvě lahvičky) a případně také buněčná minerální sůl na konkrétní problém.

Vstupní konzultace - objednejte se prosím:
e-mail info@bachovy-esence.com, mobil 724821700
Cena vstupní konzultace 990 Kč (trvá60 až 80 minut)
Kontrolní návštěva 240 Kč (časově podle potřeby)

AUTOPATIE

Autopatie celkově pozitivně ovlivňuje lidský organismus. Ožila na základech klasické homeopatie a jejím objevitelem je přední český homeopat Mgr. Čehovský. Je to nově popsaná metoda, ale již v historii najdeme u některých kultur její aktivní užívání. V praxi jde vlastně o využití homeopatickým způsobem upravené vlastní tělesné informace osoby, která má být léčena. Autopatický preparát si může každý vyrobit sám doma. Tento preparát působí na organismus stimulací jemných energií, nazývaných v homeopatii vitální síla, v čínské tradiční medicíně čchi a v indické tradici prána. Je velmi účinná zejména při léčbě chronických a z lékařského hlediska nevyléčitelných dlouhodobých potíží. Její předností je fakt, že ji lze provozovat jako samoléčbu, tedy po zaškolení velmi efektivně a také levně. Autopatie je celostní metoda. Kde ji např. můžeme použít: 

atopický ekzém
alergie
migrény
bolesti kloubů a zad
deprese, úzkost a strach
nespavost
autoimunitní nemoci
sklon k opakovaným infekčním onemocněním
poruchy štítné žlázy
cukrovka
astma
autismus
chronická únava
chronický zánět střev
poúrazové a pooperační stavy aj. 

  • Cena vstupní konzultace 990 Kč
  • (v ceně je již započtena autopatická lahvička v hodnotě 600 Kč, návod a informační materiály)
  • Kontrolní návštěva 150 Kč (časově podle potřeby)

 

PORADENSTVÍ PŘI LÉČBĚ RAKOVINY

Toto poradenství poskytuji jen za předpokladu, že se klient již předtím sám a svobodně rozhodl nepodstupovat ozařování a chemoterapii a vybral si alternativní způsob léčby. Léčba není finančně ani technicky náročná, ale vyžaduje od klienta pevnou vůli a odhodlání vzít péči o svoje zdraví pevně do svých rukou a aktivně se podílet na svém uzdravení. 

První sezení trvá zhruba hodinu. Při tomto sezení společně vybereme Bachovy esence do Vaší osobní směsi. Tu si klient odnáší ze sezení již s sebou a začíná pravidelně užívat Bachovy esence. Na základě sdělených informací poté zvolím konstituční homeopatii a Schüsslerovy buněčné minerální soli k užívání. Klientovi zpracuji jasný terapeutický plán, kde bude podrobně rozepsáno, co, kdy a jak užívat včetně přípravy a jak o sebe dále fyzicky i mentálně pečovat, včetně stravovacích pokynů.

První terapeutická konzultace: 1.500,- Kč. V této ceně jsou zahrnuty první dvě lahvičky směsi Bachových květových esencí, výběr homeopatického prostředku, zpracování terapeutického plánu a vybraná minerální buněčná sůl. Je stanoveno datum následné konzultace, a to zhruba za šest týdnů, cena následného sezení  je 600,- Kč. Při tomto sezení klient opět obdrží dvě lahvičky Bachových květových esencí. Informace jsou zcela důvěrné a nejsou poskytovány třetím osobám. Nezávazné poptání informací ve formuláři níže. 

Mám zájem o poradenství při léčbě rakoviny: *

KOMBINOVANÁ TERAPIE

Stále více úspěchů při léčbě chronických potíží zaznamenávám při použití kombinované terapie - Bachovy květové esence, Schüsslerovy tkáňové minerální soli a homeopatie současně. Tato terapie se navzájem opírá a podporuje jedna druhou. Působení je šetrné, jemné, ale významné. Výsledky jsou velmi individuální, u někoho je úspěšná už v samém počátku podávání esencí, solí a homeopatického léku. Důležité je, aby si klient našel dostatek času, otevřenosti, důvěry a vůle při sezení, při kterém společně najdeme to nejlepší a nejvhodnější právě pro něho.

Kromě chronických nemocí se specializuji na léčbu rakoviny. V tomto případě je osobní konzultace nutností. Buď přijede klient za mnou, nebo já podle stavu pacienta přijedu za ním domů. Nejsem léčitel. Zúročuji zkušenosti a znalosti z praxe a práce pro stuttgartskou lékárnu Hof Apotheke. 

15
Říjen
2018

POVÍDÁNÍ O ESENCÍCH

Přidáno: 15.10.2018 12:30:00 Počet shlédnutí: 700

Zvu Vás na malé povídání o Bachových květových esencích. Půlhodinka na seznámení s květovou terapií.

Čtěte více... Komentáře: 0

VOLEJTE 

724 821 700

K Vaší objednávce ZDARMA!

Bachovy květové esence

PODPORUJEME:

Bachovy esence

PODPORUJEME PROJEKT ADOPCE AFRICKÝCH DĚTÍ

"POŠLI ŠPUNTA DO ŠKOLY"

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info