DÁRKOVÝ POUKAZ 999 KČ - Bachovy květové esence

DÁRKOVÝ POUKAZ 999 KČ - Bachovy květové esence

AKCE

Dárkový poukaz na kurz seznámení s Bachovými květovými esencemi, včetně osobní konzultace a namíchání dvou lahviček esencí na míru zdarma.

999 Kč s DPH

EAN:

Dostupnost: Skladem

Výrobce: bachovy-esence.com

SKVĚLÝ DÁREK!

Majitel tohoto poukazu má nárok na dvouhodinový kurz, konzultaci a namíchání květových esencí na míru v množství 2x 30 ml směsi. Konzultace je možná v rámci kurzu dle časových možností. Není ale nutné konzultovat osobně, nikam nemusíte jezdit. Držitel poukazu může prostřednictvím SMS, chatu či emailu požádat o konzultaci a společně směs Bachových květových esencí sestavíme skutečně na míru. Případně si směs můžete na základě kurzu sestavit sami. 

Cena poukazu zahrnuje dvouhodinový kurz, konzultaci a dvě lahvičky esencí.

POUKAZ BUDE ZASLÁN PO ÚHRADĚ NA ADRESU, KTEROU UVEDETE V OBJEDNÁVCE, a to v bublinkové ochranné obálce. Pak už je jen na Vás, jak s hezkým dárkovým poukazem naložíte a komu jej předáte jako hodnotný dárek.

ZPŮSOB POUŽITÍ: Na zadní straně poukazu je napsán unikátní kód. O místě a času konání kurzu budete informováni osobně. V případě, že se nebudete moci v daném termínu zúčastnit, dárkový poukaz Vám nepropadá, ale je platný až do chvíle jeho skutečného využití. Nemáte časový tlak - poukaz je platný bez omezení až do vyčerpání služby. 

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info