HOMEOPATICKÁ KONZULTACE

HOMEOPATICKÁ KONZULTACE

Homeopatická konzultace. Vaše chronické potíže konzultujeme až k výběru homeopatického léku. Sezení trvá šedesát až osmdesát minut. Sjednání termínu sezení následuje po objednání konzultace.

990 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

HOMEOPATICKÁ KONZULTACE 

Konzultace s klientem a následně výběr vhodného homeopatického léku. Homeopatická léčba chronických potíží, dlouhodobých nemocí a zdravotních problémů. Aktivní sezení, které trvá zhruba šedesát až osmdesát minut, kdy podrobně rozebereme vaše potíže a společnými silami vybereme konstituční lék. Doba sezení je orientační a je závislá na více faktorech. 

V rámci konzultace je rovněž připravena směs Bachových květových esencí na míru klientovi a je vypracováno doporučení k užívání Schüsslerových minerálních buněčných solí, které s jeho potížemi souvisí. Klient dostává i další pokyny a rady, které pomohou při odstraňování potíží a povedou k lepší životní pohodě a zlepšování celkového zdraví. 

Dotaz ke konzultaci

Lívia Knechtová, 15.05.2019 17:24:59

Dobrý den, dnes jsem si u vás objednala několik bachovych essencí a začetla se víc do vašeho webu. Konzultace jsou osobní nebo po telefonu? Děkuji za odpověď.

Re: Dotaz ke konzultaci

PAVLA, 15.05.2019 21:44:23

Dobrý den, Bachovy esence a Schüsslerovy minerální soli je možné zkonzultovat po emailu či telefonu. Homeopatická konzultace je možná bohužel pouze naživo. Je to hodina a více povídání a komunikace, která vede k výběru homeopatického léku. Těch jsou na rozdíl od předchozích terapií stovky. Bez osobního pohovoru lze vybrat maximálně akutní homeopatický lék, nikoli konstituční.

Nový komentář

* (Povinné)

VOLEJTE 

724 821 700

K Vaší objednávce ZDARMA!

Bachovy květové esence

PODPORUJEME:

Bachovy esence

PODPORUJEME PROJEKT ADOPCE AFRICKÝCH DĚTÍ

"POŠLI ŠPUNTA DO ŠKOLY"

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info