BACHOVY KVĚTOVÉ ESENCE

Bachovy květové esence

Bachovy květové esence

Řeším: HYPERAKTIVITA, ADHD. Směs 30 ml - Bachovy květové esence

Řeším: HYPERAKTIVITA, ADHD. Směs 30 ml - Bachovy květové esence

NESKLADUJEME, JEN ČERSTVÉ

Dítě je hyperaktivní, nesoustředěné, velmi živé. Nedokáže sedět v lavici a dávat pozor, neustále se rozptyluje, vyrušuje, není schopné se zklidnit a dávat pozor. Může reagovat nepřiměřeně, se vztekem. Může být diagnostikována porucha ADHD.

  • Cena: 199 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

Výrobce: bachovy-esence.com

Řeším: HYPERAKTIVITA, ADHD - Směs Bachovy květové esence 30 ml

Bachovy květové esence jsou míchány většinou jako individuální směsi na míru. Z praxe však vyplývají osvědčené kombinace, které se zaměřují na konkrétní problém. Potíže se soustředěním, neschopnost udržet pozornost, neustálé vyrušování a ošívání se v lavici ve škole, hlasité projevy, drzé a nepřiměřené reakce, možná diagnostikovaná hyperaktivita a ADHD - to jsou stále častěji se objevující potíže našich dětí. Může za to velký tlak a složitost společnosti, která svým rychlým tempem, nároky a změnami mnoho dětí vykolejí a staví je "mimo standard". Ani učitelé ve škole už nemají tu trpělivost, co dříve, jsou totiž vystaveni také velkým nárokům a tlaku. Obecně... na nic nemáme čas. Stále někam spěcháme a snažíme se něco si usnadnit prostředky a způsoby, které nesvědčí nám, ani našim dětem. 

Účinek esencí významně podpoříte omezením přísunu cukru a chemických limonád. Dnes už je jasně prokázáno, že cukr má značný vliv na chování dítěte a jeho hospodaření s energií. Nahraďte rafinovaný cukr medem, stévií, kvalitní ovocnou šťávou a čistou vodou maximálně s přídavkem kvalitní ovocné šťávy. Dále je pro dítě důležitý zdravý pohyb na čerstvém vzduchu, chcete-li mu prospět, vemte ho proběhnout na louku a do lesa. Nehledejte zázraky, které Vás a Vaše děti zachrání. Záchrana spočívá jenom ve Vás samotných - zdravé vztahy, kvalitní jídlo a čistá voda, zdravý pohyb. Bachovy esence Vám při Vaši snaze pomohou.

Směs je zaměřena na přílišné prožívání emocí, nesoustředěnost a úzkost.

Adhd

Dobry den. První 2 dní dávali 4 kapky 3krat denně. Zabralo to. Stal klidnější a bez vzteku. Pak začalo to zhoršovat. Dáváme 4 kapky 4 krát denně. A moc to nevidět zlepšení. Poraďte prosím. Možná zvětšit dávky? Dekujeme
Odpověď 15.04.2018 08:00:29

Adhd

Dobrý den, ano, může přijít zhoršení, stejně jako u homeopatie, ale je to dočasné.Poté by měl přijít obrat k lepšímu. Zhoršení je reakce. Při příští objednávce doporučuji individuální namíchání a zdůraznit ten vztek. Ano, zkuste kapat častěji. Kapičky vždy protřepejte. Pavla
Odpověď 15.04.2018 10:28:42

Nový komentář

* (Povinné)

bachovy esence

VOLEJTE 

724 821 700

K Vaší objednávce ZDARMA!

Bachovy květové esence

PODPORUJEME:

Bachovy esence

PODPORUJEME PROJEKT ADOPCE AFRICKÝCH DĚTÍ

"POŠLI ŠPUNTA DO ŠKOLY"

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info