BACHOVY KVĚTOVÉ ESENCE

Bachovy květové esence

Bachovy květové esence

VZTEKLÁ KOČKA Směs 30 ml - Bachovy květové esence

VZTEKLÁ KOČKA Směs 30 ml - Bachovy květové esence

NESKLADUJEME, JEN ČERSTVÉ

Směs esencí zvolená pro divokou a vzteklou kočičí náturu. Vždy však mějte na paměti, že kočka je složité a duší svobodné zvířátko a dobře promyslete, zda má všechny podmínky pro to, aby vám ukázala svou jedinečnou, milující a důvěřivou tvář.

  • Cena: 199 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

Výrobce: bachovy-esence.com

VZTEKLÁ KOČKA

30 ml směs v modré skleněné lahvičce s kapátkem. Vyrobeno z originálních Bachových esencí. Vyrábí Pavla Kukalová, bachovy-esence.com, Písek. Bachovy květové esence Nelsons: Aspen, Beech, Cherry Plum, Vine, Holly, Mimulus, Star of Bethlehem. Obsahuje šest kapek lékárenského alkoholu ke konzervaci.

Aspen - úzkost, strach bez příčiny
Beech - větší míra tolerance k okolí
Cherry Plum - rovnováha, zklidnění
Vine - teritoriální chování
Holly - univerzální esence pro vzájemné vztahy
Mimulus - základní esence, zpracování strachu
Star of Bethlehem - zpracování traumatu, závažného zážitku v životě kočky, který mohl vést k netoleranci a zkratovému chování

Vždy přemýšlejte nad tím, proč se kočka může chovat tak, jak se chová. Kočka má složité vzorce chování, stále přírodní pohnutky k projevům, tj. teritorium, hierarchii a souvislosti je třeba vnímat a chápat, abychom poskytli zvířátku pocit bezpečí a jistoty. Co kočka, to jiná nátura. Doporučuji seriál "Má pekelná kočka", budete překvapeni, jaké pro nás lidi zcela nepodstatné maličkosti jsou rozhodující v kočičím světě.

Vztekla kočka

Dobrý den. Mám kočku stáří 8 let. Vždy byla taková agresivnější. Nesnáší cizí lidi a děti. V říjnu jsem si pořídila 7mi mes. Kocourka z útulku. On je děsný mazel a ona na něj od 1 dne stále útočí. S či. Bije ho. Je me ho tak líto. Teď je již vykastrovany. Ale ona stále útočí a někdo i na mě. Momentálně jsem těhotná a bojím se aby neutocila také na miminko. Má se narodit koncem července. 5ak bych to chtěla nějak do té doby vyřešit. Nebo myslíte že bych musela dát kocourka pryč? To se mě nechce... Děkuji za odpověď. Popřípadě na můj email gapsra@seznam.cz
Odpověď 26.01.2017 13:27:03

Vzteklá kočka

Dobrý den, budete-li bachovky podávat pravidelně a bez vynechání, mohla by se kočička uklidnit. Dát pryč zvířátko, které Vás miluje, je opravdu až to poslední. Vidím to na směs: Holly, Cherry Plum, Beech, Vine, Vervain, Scleranthus,Rock Water.
Odpověď 26.01.2017 15:26:59

Vztekla kočka

Dobrý den. Moc děkuji za odpověď. Kolik by směs tedy stála a je možné si ji tedy objednat? A ještě dotaz jak se kočičce směs podává? Děkuji za odpověď Gabriela
Odpověď 05.02.2017 13:26:58

Vzteklá kočka

Směs stojí 184 Kč 30 ml. Nutné je podávat pravidelně a nevynechávat, to je základ úspěchu. Přesné dávkování a pokyny jsou podrobně rozepsány na přiloženém letáku.
Odpověď 05.02.2017 23:06:46

Nový komentář

* (Povinné)

bachovy esence

VOLEJTE 

724 821 700

K Vaší objednávce ZDARMA!

Bachovy květové esence

PODPORUJEME:

Bachovy esence

PODPORUJEME PROJEKT ADOPCE AFRICKÝCH DĚTÍ

"POŠLI ŠPUNTA DO ŠKOLY"

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info